• Wpisów: 16376
  • Średnio co: 5 godzin
  • Ostatni wpis: 120 dni temu, 21:30
  • Licznik odwiedzin: 985 839 / 3867 dni
 
nortus
 
PiS-owska wigilia za 30 tys. zł; posłowie: było skromnie

Niewielu stać na taką wystawną wigilię! Ale widocznie klub Prawa i Sprawiedliwości na świętach nie oszczędza. Blisko 30 tysięcy złotych - tyle kosztowało spotkanie opłatkowe klubu PiS - podaje "Super Express".

"Super Express" dotarł do faktury za spotkanie opłatkowe PiS, które odbyło się w Centrum Szkoleniowym w podwarszawskim Wawrze. Z dokumentu wynika, że w wigilii klubu PiS uczestniczyło 250 osób. Ich kolacja kosztowała 24,5 tys. zł. Nie zabrakło też alkoholu. Jego koszt to 3570 zł. Sami posłowie twierdzą, że ich wigilia była... bardzo skromna.

Dla porównania koszt tegorocznej Wigilii dla 800 osób bezdomnych w Krakowie to ok. 20 tys. zł. Spotkanie opłatkowe posłów PiS było finansowane z
funduszy klubu parlamentarnego tej partii. A te pochodzą m.in. ze składek oddawanych z poselskiej pensji. Warto jednak przypomnieć, że na
wynagrodzenia posłów pieniądze idą... z naszych podatków. A więc pośrednio to my zapłaciliśmy za ucztę PiS - konkluduje gazeta.

===

Bo to jest partia dbających o biednych,walcząca dla ich dobra więc paraliżują każdą decyzję rządu ale zawsze w imię dobra dla tych biednych.
Przecież 120 zł na łepka to żaden wydatek - za 2-3 godzinne spotkanie. Na zdrowie Sprawiedliwi.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego