• Wpisów: 16376
  • Średnio co: 5 godzin
  • Ostatni wpis: 149 dni temu, 21:30
  • Licznik odwiedzin: 988 489 / 3896 dni
 
nortus
 

Ukradł rower... z balustradą

28-letni mężczyzna ukradł rower z klatki schodowej
jednego z warszawskich bloków. Nie mógł poradzić sobie z zabezpieczeniami, więc zabrał go razem z fragmentem balustrady.

Złodziej nie chcąc zwracać na siebie uwagi, schował rower (warty około 300 złotych) z wyrwaną barierką w pobliskim śmietniku. Aby nikt nie dostrzegł jego zdobyczy, przykrył łup gazetami. Nie zdążył jednak z odpowiednimi narzędziami wrócić po rower. Zatrzymał go patrol policji. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia


28-letni mężczyzna ukradł rower z klatki schodowej jednego z warszawskich bloków. Nie mógł poradzić sobie z zabezpieczeniami, więc zabrał go razem z fragmentem balustrady.

Złodziej nie chcąc zwracać na siebie uwagi, schował rower (warty około 300 złotych) z wyrwaną barierką w pobliskim śmietniku. Aby nikt nie dostrzegł jego zdobyczy, przykrył łup gazetami. Nie zdążył jednak z odpowiednimi narzędziami wrócić po rower. Zatrzymał go patrol policji. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.


Nowy superjacht rosyjskiego bogacza "Eclipse" Romana Abramowicza

Wszystkie zabiegi świadczą o tym, że mieszkający w Londynie miliarder poważnie traktuje zagrożenie ze strony coraz bardziej zuchwałych piratów. W ubiegłym roku zaatakowali oni 269 statków.Na doda-
tek do napadów dochodzi już nie tylko u wybrzeży
Somalii, gdzie piraci opanowali właśnie ukraiński transportowiec z 33 czołgami na pokładzie, ale nawet na Morzu Śródziemnym. A to właśnie tu przez większą część roku pływają jachty Abramowicza.

Mierząca 167 metrów nowa łódź będzie gotowa do rejsu w przyszłe wakacje. Niektórzy już teraz doszukują się analogii ze zbudowanym w tej samej stoczni "Bismarckiem". Ten niemiecki pancernik, który hitlerowska marynarka wojenna uważała za niezatapialny,poszedł na dno w bitwie na Atlantyku
z Royal Navy w 1941 roku. Wszystko wskazuje, że autorem tych złośliwości jest emir Dubaju. Nie może się on pogodzić z myślą,że jego jacht, który był największą tego typu jednostką, będzie musiał się zadowolić drugim miejscem. Pływający aparta-mentowiec Romana Abramowicza jest o całe 4,5 m dłuższy od dotychczasowego "króla mórz i oceanów"Każdy podróżuje jak lubi" jedni rowerem inni jachtem.

Nie możesz dodać komentarza.