• Wpisów: 16376
  • Średnio co: 5 godzin
  • Ostatni wpis: 120 dni temu, 21:30
  • Licznik odwiedzin: 985 839 / 3867 dni
 
nortus
 
Radna Małgorzata Jacyna-Witt ma zapłacić 12 tys. zł za parkowanie. To łupieżcze działanie - mówi o SPP.Szefowa opozycyjnego klubu PiS w sejmiku, Małgorzata Jacyna-Witt dostała nakaz zapłaty 12 tys. zł kary za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania w Szczecinie bez biletu.
Inną kwestią jest istnienie strefy płatnego parkowania i jej wielkość. Wiadomo, że chodzi o kasę. Ale zwłaszcza Radni powinni przestrzegać prawa a nie okradać mieszkańców. Bo to co ona robiła to jest jawna kradzież.

Już pięć lat temu zapowiedziała, że nie będzie płacić, bo strefa parkowania w Szczecinie działa na niekorzyść mieszkańców, w tym lokalnego biznesu.


Radna od samego początku utworzenia strefy uchodziła za jej najgorętszą przeciwniczkę. Już pięć lat temu zapowiedziała, że nie będzie płacić, bo strefa działa na niekorzyść mieszkańców, w tym lokalnego biznesu.

- To jest parapodatek, z którego mieszkańcy tak naprawdę nic nie otrzymują - mówi Jacyna-Witt. - Powiem więcej, to łupieżcze działanie, które niszczy centrum Szczecina.

Dodaje też, że gdy zwykły Kowalski otrzymuje po pięciu latach nakaz zapłaty, karę, to nawet nie jest w stanie udowodnić, że nie stał przed laty w strefie lub ktoś inny jechał samochodem. Strefa posługuje się tylko opinią kontrolera, a więc jednostronną. Dopiero od niedawna robione są zdjęcia stojących samochodów.

- Chcę przejść drogę odwoławczą, jak każdy szczecinianin - mówi. - Wiem jednak, że odwołanie jest biciem głową w mur, bo nad interes zwykłego człowieka przedkładany jest interes firmy SPP. A tak być nie powinno. Miasto ma reprezentować mieszkańców, a nie włodarzy
gs24


pani radna, prawo jest dla każdego, dla PISu również. były akcja przeciw strefie parkowania - większość mieszkańców miała to w dupie, olała referendum.
Radna ostentacyjnie nie płaciła za parkowanie i pewnie myślała, że jej się uda bo ona wielka działaczka polityczna.
Niestety, nie jesteś lepsza od innych szczecinian.

Dodam, że pani radna robiła interesy na firmach miejskich bo przecież jeżeli firma X dostaje ofertę od firmy, której właścicielem jest radna to większości wybiera właśnie tą ofertę.

Nie możesz dodać komentarza.