• Wpisów: 16376
  • Średnio co: 5 godzin
  • Ostatni wpis: 186 dni temu, 21:30
  • Licznik odwiedzin: 990 955 / 3932 dni
 
nortus
 

największy pies na świecie! To gigant!

110 cm wzrostu, 210 cm długości - oto George

George na pierwszy rzut oka wygląda normalnie. Ma kształtny łeb, łagodne ciemne oczy i jedwabistą sierść. Jednak gdy się do niego zbliżyć, wychodzi na jaw, że ten dog to gigant! Od łapy do kłębu mierzy niemal 1,1 metra, od nosa po czubek ogona 2,1 metra i waży 111 kilogramów!

George ma cztery lata i mieszka w Arizonie.Słynie z łagodnego usposobienia. Może dzięki temu przywykł do ciekawskich spojrzeń przechodniów, którym przypomina raczej małego konia niż psa?

Jego właściciele David i Christine Nasser zgłosili już swojego pupila do księgi rekordów Guinessa. Chcą, by ich dog zajął miejsce dotychczasowego czempiona Gibsona, który zdechł kilka miesięcy temu: "Mój pies ma dokładnie 108,26 centymetra w kłębie. Jest naprawdę wyjątkowy!" - zapewnia David.

Doktor Wiliam Wallace z kliniki Buena Pet w Tuscon w Arizonie, przygotowywał dokumentacje potrzebną do zgłoszenia psa do księgi rekordów Guinessa. Nie ma wątpliwości, że George jest ewenementem: "Pracuję w zawodzie 45 lat i w swojej praktyce nie spotkałem większego psa".

Ogromny pies ma iście wilczy apetyt. Miesięcznie pochłania prawie 50 kilogramów karmy. Śpi także w swoim specjalnym wielkim legowisku,odkąd przestał mieścić się w łóżku swoich państwa.

Czy cokolwiek zapowiadało, że George wyrośnie na rekordzistę?Zupełnie nic.Państwo Nasser wychowują go odkąd skończył siedem tygodni. Dumni właściciele założyli mu nawet stronę na Facebooku oraz konto na Twitterze.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego