• Wpisów: 16376
  • Średnio co: 5 godzin
  • Ostatni wpis: 149 dni temu, 21:30
  • Licznik odwiedzin: 988 489 / 3896 dni
 
nortus
 

Homoseksualne pingwiny z ogrodu zoologicznego w Republice Południowej Afryki, którym dano do odsiedzenia jajo odrzucone przez heteroseksualną
parę, okazują się być świetnymi rodzicami - podaje serwis internetowy brytyjskiego tabloidu "The Sun".

Dwa samce, Guido i Molly (początkowo myślano, że jest to samica, stąd żeńskie imię), zaopiekowały się jajem, które zostało odrzucone przez
naturalnych rodziców.Pięć miesięcy temu "dochowały
się" pisklęcia. I jak zaznacza personel, ta niezwykła rodzina nie różni się niczym od innych.

- Młode jest silne i zdrowe, nie wykazuje żadnych oznak dezorientacji z powodu posiadania nieheteroseksualnych rodziców - powiedziała kurator ogrodu zoologicznego Siani Tinley cytowana przez "The Sun".

Co więcej, obaj ojcowie są bardzo opiekuńczy. - Są świetnymi rodzicami. Nie zauważamy żadnej różnicy między nimi a heteroseksualnymi rodzicami - powiedziała Tinley, dodając, że cała trójka tworzy "szczęśliwą rodzinę".

Podobna historia zdarzyła się w ZOO w Niemczech, gdzie para homoseksualnych pingwinów również odsiedziała odrzucone jajo. Światowy rozgłos zdobyła książeczka pt. "And Tango Makes Three", opowiadająca rzekomo autentyczną historię o dwóch zakochanych w sobie samcach pingwinów z nowojorskiego ZOO, które przez sześć lat tworzyły parę i wspólnie wychowały młode.Ale przecież dzieci homoseksualne pochodzą z rodzin heteroseksualnych więc to nie jest czynnik zmieniający orientację seksualną.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego