• Wpisów: 16376
  • Średnio co: 5 godzin
  • Ostatni wpis: 120 dni temu, 21:30
  • Licznik odwiedzin: 985 839 / 3867 dni
 
nortus
 

Na oficjalnym profilu Młodzieży WszechpolskiejFotomontaż na oficjalnym profilu Młodzieży Wszechpolskiej.jpg

14 grudnia na profilu Młodzieży Wszechpolskiej na jednym z portali społecznościowych pojawiło się skandaliczne zestawienie gen. Wojciecha Jaruzelskiego i prezydenta Lecha Kaczyńskiego z podpisem: Pamiętamy twarze zdrajców - podaje "Gazeta Polska Codziennie".
Jak relacjonuje gazeta, grafika przedstawia zdjęcie gen. Jaruzelskiego z datą 1981 r. i hasłem: "stan wojenny" oraz Kaczyńskiego: "2007 traktat lizboński", a pod nimi napis: "Pamiętamy twarze zdrajców". Obraz wywołał burzę wśród użytkowników portalu - większość z nich była oburzona takim zestawieniem. Co prawda na zdjęciu zamiast Lecha jest jego brat Jarosław, ale to ówczesny prezydent złożył swój podpis pod dokumentem.

- MW tym czynem przebiła podłości komunistycznej propagandy - komentuje współtwórca "Solidarności" Andrzej Gwiazda. Jak ocenia, zestawienie tych dwóch postaci jako przykład zdrajcy narodu jest szaleństwem i "nie wyklucza agenturalności w strukturach tej Młodzieży Wszechpolskiej".

Z kolei poseł PiS Stanisław Pięta mówi, że takie oskarżanie Lecha Kaczyńskiego to zachowanie wyjątkowo niegodne i nie powinno mieć miejsca. - To przykre, że osoby uważające się za patriotów zestawiają wybitnego polskiego patriotę, który oddał życie w służbie dla Polski, z komunistycznym zbrodniarzem - podkreśla.

10 października 2009 roku, po 557 dniach od przyjęcia przez polski Sejm Traktatu Lizbońskiego, Lech Kaczyński podpisał w Pałacu Prezydenckim dokument ratyfikacyjny.

- Unia Europejska jako niezwykle wspaniały i udany eksperyment ludzkości, jako coś, co nie ma w historii precedensu, nie może zamykać się na inne kraje - mówił wtedy Kaczyński. Prezydent podkreślał, że Unia nie może powiedzieć "nie" takim krajom jak Ukraina czy Gruzja. - Nie wolno odbierać nadziei - tłumaczył.wiadomosci.gazeta.pl/(…)_GPC___Wszechpolacy_zniewaz…ps. a kto by ich rozróżnił? mówię o braciach.

Ja co prawda mam odmienne zdanie na temat powyższych działań obu panów, ale jakie zdziwienie dzisiaj :D

Nie możesz dodać komentarza.