• Wpisów: 16376
  • Średnio co: 5 godzin
  • Ostatni wpis: 90 dni temu, 21:30
  • Licznik odwiedzin: 980 962 / 3837 dni
 
nortus
 
Kariera przez łóżko to dość kontrowersyjny temat w czasach spowolnienia gospodarczego. Jakie są powody, dla których pracownicy decydują się na seks z przełożonymi?

Większość stereotypów mówi, iż to kobiety decydują się na seks ze swoim szefem. Jak się okazuje, mężczyźni również posuwają się do takich czynów.

"Spałem z szefową, bo bałem się o pracę. Sypiam z nią dalej i mam pracę za blisko 9 tys.miesięcznie.
Nie jest to dla mnie przyjemność, tylko "praca
w nadgodzinach". Przykre, ale prawdziwe..." - tak na forum w serwie praca.wp.pl, opisał swoją sytuację użytkownik "on".

Kolejny przykład podaje użytkowniczka PaniPrezes-Nimfomanka - "Ja już zaliczyłam 80 proc. mojego personelu. I jestem z tego dumna. Mężczyźni nigdy
nie odmawiają... ale gdyby któryś odmówił, wywali-łabym na zbity pysk, tylko dlatego, że potem byłoby mi trochę niezręcznie."

Z wypowiedzi użytkowników wynika, iż decydują się na seks z przełożonym, przeważnie w obawie przed utratą pracy. Jakie są inne powody?

Jednym z nich, jest po prostu przyjemność. Potwierdza tę tezę, użytkowniczka o pseudonimie Ola. "Chciałam uwieść mojego pracodawcę i uwiodłam, sypiam też z kolegą z pracy, bo jest młody i zdolny, męża też nie zaniedbuję, wszyscy
są zadowoleni, a najbardziej szczęśliwa jestem JA."

"A ja zawsze sypiam ze swoimi sekretarkami, mało tego, już na etapie przyjęcia do pracy ustalam to z kandydatkami i nie mam najmniejszych problemów ze znalezieniem chętnych!" - opisuje witer11.

Kolejny powód, dla którego pracownicy idą do łóżka z szefem, to po prostu chęć posiadania władzy. "Ja też spałam z szefem... a teraz się dla mnie rozwodzi z żoną! Mówi, że mnie kocha i takie tam... co prawda już u niego nie pracuję, bo mnie muszę - teraz to ja będę właścicielką." - pisze Mala-mi.

---
Hmmmm, nie miałem takiego problemu w pracy. Ale myślę, że po przespaniu się z szefową lub podwładną nie potrafiłbym później jakoś dalej pracować z tą osobą.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego