Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 21 września 2010

Liczba wpisów: 4

nortus
 

Powstał Ruch Obrony Czarnych Kotów


Ruch Obrony Czarnych Kotów powstał we Włoszech. Ma on na celu ochronę czarnych kotów przed skutkami przesądów, jakie je otaczają, ale przede wszystkim przed maltretowaniem i okrutnymi praktykami satanistów i ich naśladowców.

Założycielami ruchu są obrońcy zwierząt i środowiska naturalnego z dwóch wielkich stowarzy-
szeń. Inicjatorzy ruchu poinformowali, że powstał on w dniu i o porze bardzo szczególnej.
Wbrew wszelkim przesądom w piątek 17 września o godzinie 17. Liczba 17 jest we Włoszech uważana za pechową.

Według ogłoszonej statystyki we Włoszech 15 milionów osób "odczynia urok" na widok czarnego kota. Na przykład kierowcy i piesi zatrzymują się, aby to innym kot przeszedł drogę.


Jednak, jak podkreślają obrońcy zwierząt, nie chodzi tylko o takie beztroskie przesądy, gdyż czarne koty są bestialsko zabijane, zwłaszcza podczas satanistycznych obrzędów w noc Halloween.

Zapowiedziano też, że 17 listopada obchodzony będzie w Italii jako Dzień Czarnego Kota.


  • awatar Stixi: Witamy Was slonecznie :) Popieram, b.dobra inicjatywa. O zgrozo, czas czarownic i zabobonow jak widac jeszcze nie minal... Czarne kociuchy sa b. piekne.
  • awatar Nortus & Potworna spółka: @Stixi: miauuuu miaaauuuuuuuu
  • awatar Dreamingdoll: To szokujące że w tak rozwiniętej cywilizacji istnieje taka ciemnota i okrucieństwo. A przecież koty mityczne były święte, wręcz boskie.
Pokaż wszystkie (5) ›
 

nortus
 

Tak działają biznesmeni (ja mówię na nich buszmeni) w Szczecinie.

IKEA dowiedziała z gazet, że otwiera tu sklep i jak będzie wyglądał i gdzie będzie. A oni, durnie, o tym nie wiedzieli :D

A poważnie: IKEA od lat niby się szykuje żeby tu otworzyć sklep ale nic nie robi w tym kierunku. Bo nie jest wcale tak nim zainteresowana. Najbliższe sklepy ma w Poznaniu i Berlinie. Niechcący widziałem oba - i niech ten poznański się schowa. Takiego wyboru mebli (bo znajomych to interesowało) i wyposażenia, dodatków nie ma w Poznaniu tyle co w Berlinie. No i ceny: berlińskie są dużo niższe. Oglądana kanapa nawet z przywozem byłaby tańsza niż kupiona w Poznaniu (bez kosztów dowozu) - mówię o własnym transporcie

Paranoja?Nie, to norma. Ceny u nas są z kosmosu.
Jak już kiedyś pisałem cena narożnika w Stavanger jest niższa niż w Polsce - a towar jest dowożony z ... Polski. Tego samego, nie podobnego. Nawet o tym samym kodzie. (cena ze sklepu porównana z polskim katalogiem).

Nie wiem dlaczego tak strasznie chcą by tu otworzyli swój sklep. Dla mnie to badziewie. Dobre to wynajmowanego mieszkania lub dla dziecka.
Dłużej i tak nie wytrzyma.
Ale dla niektórych to świadczy o randze miasta :D

IKEA kupiła w Szczecinie dwie działki budowlane i budować będzie biurowce pod wynajem. Ale nie sklep.
Na szczęście.
Pokaż wszystkie (14) ›
 

nortus
 

Rozkosznej nocki
kolorowych snów
pełnych wrażeń
i przyjemności.
Pokaż wszystkie (7) ›