Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 22 sierpnia 2010

Liczba wpisów: 8

nortus
 
amator.fotografii
 
Pokaż wszystkie (1) ›
 

nortus
 

Może nie aż takie jak na filmiku ale Xylia czasami gdy mięsko wydaje dziwne popiskiwania. Trochę w stylu tego kociaka na filmie ale nie aż tak melodyjne.


Miłego i słonecznego dzionka życzymy :)
Pokaż wszystkie (4) ›
 

nortus
 
Pokaż wszystkie (5) ›
 

nortus
 

Genialny 8-latek.
Jego obrazy sprzedano za 150 tys. funtówKieron Williamson zaczął malować jako 5-latek. Podczas wakacji poprosił mamę o coś do malowania i... okazało się że jest świetny. Gdy wrócił po wakacjach do rodzinnego Holt pracownicy lokalnego muzeum nie mogli wyjść z podziwu. Opłacili mu kurs malarstwa i zorganizowali wystawę jego prac. Początkowo rodzice nie chcieli sprzedawać tych dzieł, ale ulegli namowom.


Podczas pierwszej aukcji, w listopadzie 2009r, kilkanaście obrazów Kierona sprzedało się w kwadrans.Kolejna aukcja odbyła się w tym tygodniu.
Zainteresowanie nie osłabło - w ciągu pół godziny 33 obrazy Kierona rozeszły się jak świeże bułeczki
Chłopiec zarobił za nie 150 tys. funtów. Ci, którym nie udało się kupić obrazu, złożyli od razu zamówienia na kolejne.


Kieron ma swoje wizytówki, stronę internetową. W galerii w jego rodzinnym mieście można kupić pocztówki z reprodukcjami jego prac.Często zdarza się, że podchodzą do niego obcy ludzie i proszą o autograf na takiej pocztówce. Jednak popularność nie robi na chłopcu dużego wrażenia - To dla mnie normalne - mówi.


Oprócz malowania lubi też piłkę nożną (gra jako obrońca w szkolnej drużynie) i zabawę na plaży. Rodzice starają się, żeby miał "normalne" dzieciństwo. Mama, Michelle Williamson, mówi, że nie będą zawiedzeni, jeśli pewnego dnia będzie chciał przestać malować. - Wiemy, że może się po prostu znudzić - mówi mama małego malarza. - Ale wiemy, że cokolwiek będzie robił w życiu, zawsze będzie dawał z siebie 200 procent - dodaje.

doro gw
  • awatar monia244: Świetne obrazy, rzeczywiście zdolny
  • awatar porcelanova: genialny...
  • awatar Stixi: U nas duzo sie o nim ostatnio mowi, fenomenalny talent... ponoc chcialby zostac pilkarzem :)
Pokaż wszystkie (5) ›
 

nortus
 

Nad Koszalinem, Redą i Wejherowem przeszła burza z malutkim gradzikiem :D

Koniec lata ...
  • awatar Katerinaz: to tak ja u nas.W mojej miescowości tez niedawno przeszla taka burza.Waliło gradem,dudnil deszcz,Było strasznie.
Pokaż wszystkie (1) ›