Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 6 maja 2010

Liczba wpisów: 8

nortus
 

Chociaż dzisiaj chyba będzie padać.
Czasami musi przeczyścić niebo.
Pokaż wszystkie (7) ›
 

nortus
 

ale jestem bliski nadrobienia straconego czasu.

A tak było wczoraj - dzisiaj zimnica i wilgotne
 • awatar Bezedura: Zimnica się rozprzestrzenia po całej Europie :-D (przynajmniej do mnie dotarła) U mnie nawet wczoraj nie było tak pięknie jak na Twoich fotkach :-)
Pokaż wszystkie (1) ›
 

nortus
 

69-letnia Koreanka, która za 960. podejściem zdała egzamin na prawo jazdy, oświadczyła, że jest gotowa kupić samochód i w końcu zasiąść za kółkiem - poinformowała agencja Yonhap.

W kwietniu Cha Sa-soon udało się zdać praktyczną część egzaminu już za 10. podejściem. Jest to nie lada osiągnięcie w porównaniu z częścią teoretyczną, do której Koreanka podchodziła prawie dzień w dzień od kwietnia 2005 roku. Uporała się z nią dopiero w zeszłym roku.

Cha Sa-soon chce kupić mały używany samochód, którym jeździłaby w odwiedziny do syna i córki. Posiadanie auta ułatwiłby też pracę starszej pani, zajmującej się sprzedażą warzyw.

wp pl


aż podziw - tyle razy zdawać to chyba dali jej za wytrwałość. Na marginesie w tym wieku młody kierowca to zagrożenie życia na ulicy :D
Pokaż wszystkie (2) ›
 

nortus
 


Gigantyczna tama powstała w Kanadzie. Jest dłuższa od zapory Hoovera i widać ją z kosmosu. Jej budowy nie planował jednak ani rząd, ani firmy energetyczne. Nie da się też jej zamienić w źródło ekologicznego prądu. Kto stoi za stworzeniem tej konstrukcji?


Za budową tamy ukrywają się wodne stworzenia. Bo zaporę w stanie Alberta zbudowały... bobry. To, według brytyjskiego "Daily Telegraph", najdłuższa budowla, którą stworzyły te sympatyczne zwierzęta. Ich konstrukcja całkowicie zmieniła środowisko w jednym z naturalnych parków, bo dzięki bobrom powstało wielkie jezioro.

Według naukowców w zespole inżynierów musiało znaleźć się kilkanaście rodzin tych zwierzątek. Ścięły one tysiące drzew i mozolnie je układały przez kilka miesięcy, by stworzyć konstrukcję widzianą z kosmosu.

dgp
 • awatar Alter_Ego: Pracowite zwierzaki. W moich stronach tez buszują - na szczęście niegroźnie. Traktujemy je raczej z życzliwością - u nas nie ma już prawdziwych gospodarzy, więc nikt się nie złości o zalane łąki.
Pokaż wszystkie (1) ›
 

nortus
 

W Szczecinie jest pierwszy w Polsce automat sprzedający bilety kolejoweZachodniopomorska spółka Przewozy Regionalne uruchomiła pierwszy w kraju automat do sprzedaży biletów na pociągi tego przewoźnika. Z urządzenia można już korzystać.


Przy kasach biletowych spółki Przewozy Regionalne na ul. Czarnieckiego w Szczecinie można już kupować bilety w kasie automatycznej.

- To pierwszy w Polsce automat, my wprowadzamy urządzenie w Szczecinie pilotażowo - zapewniał  dyrektor Przewozów Regionalnych. - To urządzenie już działa. Można w nim zakupić bilet na każdy pociąg naszej spółki. Posiada ekran dotykowy. Obsługa jest bardzo prosta,czytelny interfejs. Każdy bez problemu będzie wiedział, jak z urządzenia korzystać, jest bowiem automatycznie instruowany.

Dyrektor zapewniał,że niebawem w Zachodniopo-morskiem będziemy korzystać z kolejnych automatycznych kas biletowych. Nie wykluczył, że jeszcze w maju identyczne urządzenie pojawi się na dworcu w Koszalinie.

- W okresie letnim zamierzamy też automaty zainstalować w Stargardzie Szczecińskim oraz w Kołobrzegu.

Automat do sprzedaży biletów pojawi się również w Drawsku Pomorskim.

gs24, gw
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 

I znowu z powodu upierdliwych handlarzy badziewiem
zmuszony jestem zablokować komentowanie wpisów przez spoza pingera.

Mam nadzieję, że za kilka dni będę mógł to odblokować - kilka razy już tak robiłem i miałem trochę spokoju.

Przykro mi Stixi i kilka miłych osób ale na razie nie będzie mogli komentować na pingerze, ale możecie prywatnie to zrobić w e-mailu.
 • awatar krzyslav: A kto Cię tak zirytował?
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @krzyslav: jakieś buty, lekarstwa, viagry i inne świństwa.
 • awatar Anukett: można też założyć konto na Pingerze tylko po to by komentować
Pokaż wszystkie (4) ›
 

nortus
 

Porządkując kompa w tle leci program "Moment prawdy".

Właśnie odpowiadała panie lat 45 a na scenie siedział jej facet, lat 35. Są razem od 7 miesięcy, choć znają się dłużej.

Dlaczego o tym piszę? Bo chyba ten związek się zakończy dzisiaj.

Facet dowiedział się, że:
- jest intelektualnie gorszy od niej
- w łóżku się z nim nudziła
- jest najgorszym kochankiem z jakim była w życiu
- nie zadowala jej seksualnie
- gdyby ona miała możliwość rzucić go dla faceta z kasą  to by to zrobiła.

Czy po takich wyznaniach publicznych facet może jeszcze być z tą kobietą?

Sam stwierdził, że dla niej liczy się tylko kasa.

Nie opisze jego miny ale chyba można się łatwo domyślić - nie tęga.

Aha, ona jest teraz ochroniarzem na dyskotece, pracowała jako sprzątaczka i kelnerka, więc nie jest to elita światowa.

Myślę, że gdybym ja był na jego miejscu to chyba dzisiejszą noc spędziłbym już gdzie indziej.

Facet publicznie został zmieszany z błotem i to w najczulszym punkcie - jego seksualności, godności, męskości. Na oczach rodziny, znajomych,
kolegów z pracy i podwórka.
 • awatar na złej drodze: też to oglądam , masakra... zachłanne babsko żal faceta uderzyła w najczulsze punkty faceta
 • awatar kokosowy'bananek: dla mnie Ci ludzie są żałośni. Ok, mówią prawdę i fajnie, ale w zaciszu domu było rozsądniej niż przed całą Polską i to tylko dla kasy :|
 • awatar Nortus & Potworna spółka: zapomniałem dodać, że przegrała. skłamała na pytaniu czy miała seksualne fantazje o chłopaku swoje córki - lat 21.
Pokaż wszystkie (18) ›
 

nortus
 

Życzę spokojnych snów, kolorowych i radosnych.
A jutro żeby świeciło słoneczko i było przyjemnie, cieplutko i pięknie.
 • awatar jamnick: Dziś nie było u nas (Wrocław) słoneczka i cieplutka, a zatem pozostaje czekać na rozwój pogodowych wydarzeń. W końcu mamy maj. Raz krótki rękawek, raz na cebulkę.
 • awatar jamnick: Aj, przepraszam, nieskoordynowanie psychiczne: dobrej nocy. Właściwie to już dnia (dla niektórych za 2-3 godziny, kiedy to ja dopiero myślę o śnie).
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @jamnick: masz inny tryb życia, zdarza się :D więc miłego dnia
Pokaż wszystkie (3) ›