Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 16 maja 2010

Liczba wpisów: 18

nortus
 

Dużo słońca i ciepłą, mało deszczu i chłodu.
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 
 • awatar Atom Head: Z tym ostatnim-przypomniał mi się dowcip-2 kolejarze-stary i młody siedzą i młody pyta-a włąściwie to dlaczego te pociągi tak stukają jak jadą? -Widzisz młody...To jest tak...Na czym jadą pociągi? -Na kołach... -A jaki jest wzór na obwód koła? -2 "pi" r... -A ile wynosi "pi"? -"3" z hakiem... -No to widzisz-to właśnie ten hak tak stuka...
 • awatar amator.fotografii: heh:) pi=3,14 o ile dobrze pamiętam:P idzie trzech pijaków po torach jeden mówi- ale te schody długie drugi mówi- a jakie poręcze niskie trzeci na to- spoko chłopaki winda już jedzie:)
 • awatar ru19: pozdrawiam cieplutko::))
Pokaż wszystkie (4) ›
 

nortus
 
 • awatar gość: weź przestań! Ja jestem spaślakiem i takie ciacha uwielbiam...
 • awatar Nortus & Potworna spółka: odezwały się dwa przeciwieństwa : Myosotis i gość :D wszystko jest dla ludzi - byle z umiarem :)
 • awatar TemperamentnyPieguse: Przez Ciebie zrobiłam się głodna! Agrr :D
Pokaż wszystkie (5) ›
 

nortus
 
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @ewka1ka: i nie złą kasę :)
 • awatar amator.fotografii: @Nortus & Xylia: nie zgadzam się z tym bo nie każdy robi foty dla kasy. Mi nie płacą hehe:P
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @amator.fotografii: ale mowa była wcześniej o pracy, czyli zawodowym wykonywaniu super zdjęć, a nie o amatorach. Zdjęcia są często tak samo dobre tylko zawodowcy dostają kasę. A amatorzy satysfakcję.
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 
 • awatar jamnick: Zażarta dyskusja >:D A tak na serio: ja tam widzę jakieś ziarenka. Sądzę, że chodziło o to, kto ma do nich większe prawo.
 • awatar AngelsDream: To wiewiórki - mogło iść tylko o jedzenie.
 • awatar Atom Head: O terytorium czyli o jedzenie...Swoją drogą to nie jest śmieszne-miałem myszoskoczki i jak doszło do walki o przewodnictwo to biły i gryzły się do krwi...Ja też oberwałem jak chciałem je rozdzielać...:/
Pokaż wszystkie (6) ›
 

nortus
 

Przyjrzyj się jak się ubiera, je i tańczy mężczyzna, którego masz na oku, a dowiesz się jakim może być kochankiem…

Jak się ubiera

Jeśli dba o to, jak się prezentuje, szanse, że nie zawiedzie twoich oczekiwań w łóżku,wzrastają. Bardziej prawdopodobne jest bowiem, że zależy mu na dobrym wyglądzie ubranego, jak i nagiego ciała. Jednak - zdaniem psychologów - należy się wystrzegać przesadnie zadbanych mężczyzn. Jeśli facet jest niezwykle wybredny w kwestii ubrania, to zapewne ma skłonności narcystyczne i zależy mu jedynie na tym, by zawsze wyglądać świetnie. W takim przypadku będzie prawdopodobnie samolubnym kochankiem, skupionym wyłącznie na własnej przyjemności.

Jak siada

Facet, który wygląda, jakby połknął kij (a jeśli już siada, to ze złączonymi kolanami), prawdopodobnie źle się czuje w swoim ciele - a to z kolei może świadczyć o pewnych zahamowaniach seksualnych. Ale przeciwna skrajność - przesadny luz i swoboda - też nie rokuje najlepiej. Psychologowie twierdzą bowiem, że mężczyzna, który siedzi na kanapie z szeroko rozstawionymi nogami i ramionami rozrzuconymi na boki, językiem ciała stara ci się powiedzieć: "Czyż nie jestem wspaniały? Nie możesz przepuścić takiej okazji". Bardzo prawdopodobne jest, że w sypialni najpierw zademonstruje swoją męskość, a gdy będzie już po wszystkim, zadowolony (z siebie samego) leniwym gestem sięgnie po papierosa i zada ci sakramentalne pytanie: "Dobrze ci było?", spodziewając się naturalnie tylko twierdzącej odpowiedzi.

Jak dotyka

Długi i powolny dotyk może przyprawić o rozkoszny dreszcz, być oznaką czułości i zapowiedzią erotycznej uczty. Bądź jednak ostrożna, jeśli twój facet dotykając cię, pozwala sobie na zbyt wiele. Jeżeli na ulicy władczo kładzie rękę na twoim ramieniu, a gdy wchodzicie do restauracji, popycha cię w wybranym przez siebie kierunku, w sypialni również może się zachowywać jak twój właściciel. Gestem nie znoszącym sprzeciwu położy cię na łóżku i nawet do głowy mu nie przyjdzie zapytać cię, czy właśnie w ten sposób chcesz się kochać. Dotyk jest bardzo znaczącym gestem, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dotykać zuchwale może ktoś władczy, przyzwyczajony do kierowania, ale również ktoś, kto jest niepewny siebie. Często zdarza się, że mężczyzna, który udaje zbyt pewnego siebie, w towarzystwie jest szorstki i oschły, niedelikatnie dotyka kobietę, ale gdy znajdzie się w łóżku, zamienia się w nieśmiałego uczniaka.

Jak je

Mężczyzna,który delektuje się potrawami,najczęś-
ciej również rozkoszuje się nieśpiesznymi, zmysłowymi pieszczotami. Lubi grę wstępną -długie pocałunki, dotykanie, lizanie, gryzienie i powoli narastające podniecenie. Ten natomiast, który pochłania jedzenie z zawrotną szybkością, prawdopodobnie będzie za szybki również w łóżku. Zdaniem psychologów, należy wystrzegać się mężczyzny jedzącego niechlujnie,który nie zauważy nawet kawałka makaronu,nieestetycznie dyndającego z jego ust. Nieświadom ruchów własnego ciała, nie zauważy także, że w czasie, gdy będzie się z tobą kochał, przygniecie poduszką  twoje włosy. Gdy ty będziesz wyła z bólu, pomyśli, że właśnie daje ci niewysłowioną rozkosz.

Jak tańczy

Najlepsi tancerze to jednocześnie najlepsi kochankowie - twierdzą Amerykanie (być może dlatego top modelka Naomi Campbell wciąż nie może się pogodzić z rozstaniem z mistrzem flamenco, Joaquinem Cortesem).Będąc na dyskotece, przyjrzyj się ruchom swojego faceta. Jeśli daje się ponieść muzyce, tańczy zgodnie z twoim tempem, prawdopo-dobnie będziesz miała z niego pożytek również w łóżku. Z kolei tancerz, który co prawda doskonale opanował technikę, lecz nie wkłada w taniec odrobiny fantazji, może okazać się kiepskim kochankiem. Seks będzie traktował jak występ przed widownią, popis, w którym nie ma miejsca na intymność i wzajemne porozumienie. W tańcu najważniejsze dla kobiety jest to, czy partner ją obejmuje, rozmawia z nią, daje jej poczucie bliskości i bezpieczeństwa, a nie to, czy perfekcyjnie opanował wszystkie kroki . Zresztą jeśli mężczyzna doskonale tańczy, to nie tylko może być dobrym partnerem seksualnym, ale również specjalistą w swoim fachu, czy wzorowym ojcem. Po prostu wszystko, co robi, chce robić jak najlepiej.

Co mówi

Wybraliście się na romantyczną kolację we dwoje. Miało być wspaniale, tymczasem nudzisz się już od półtorej godziny, słuchając jego monologu na temat pracy, oszałamiająco wysokiej pensji, niezliczonych sukcesów sportowych i towarzyskich. Nie łudź się. W łóżku zachowa się podobnie. Wszystko, co zrobi, będzie miało oznaczać: "Spójrz, jaki jestem wspaniały, jaki jestem twardy i jak długo potrafię wytrzymać", podczas gdy ty... będziesz ziewała z nudów.

Masz szczęście, jeśli spotkałaś faceta, który nie tylko mówi, ale także uważnie słucha tego, co ty masz do powiedzenia. Taki facet w każdej sytuacji będzie zwracał uwagę na Ciebie, rodzinę oraz Twoje potrzeby seksualne. Będzie dawał Ci to czego pragniesz, bo potrafi cię słuchać i dowiedzieć się o Twoich pragnieniach.

(nie wiem skąd to wziąłem, nie zapisałem sobie - sorrka)

Czy coś w tym jest?
 

nortus
 
 • awatar Stixi: A po deszczu wyjdzie sloneczko i bedzie lepiej :) Kolorki na zdjeciach tez poprawiaja humorek ;))) i...oczywiscie kawencja
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @Stixi: kawka - OUI, OUI, OUI, OUI, OUI :)
 • awatar amator.fotografii: no ejj musiałeś kropelki znów mi sie na nie ubzdura i będę focił kropelki ehh :P
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 

W "Pałacu Młynarza" można zobaczyć jak żyli kiedyś
koszalinianie.

To fragmenty - ten piec z orłem był w mieszkaniu moich sąsiadów, gdzie będąc dzieckiem ganialiśmy wokół stołu.

Dobrze, że udało się ocalić wiele rzeczy z wyposażenia poniemieckich domów w czasie okresowej
modernizacji mieszkań.
 • awatar Alter_Ego: pięknie sobie zyli
 • awatar W Granatowych Kąkola: Pięknie sobie żyli i żyją:* Jako koszalinianka to wiem:*
 • awatar Bułek: a ja nie mogłem robić zdjęć zabronili mi ;(
Pokaż wszystkie (4) ›
 

nortus
 
 • awatar Stixi: Jakie piekne witraze!
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @Stixi: witraże w oknach (koło schodów) są nową wizją i przedstawiają książąt Pomorskich w Koszalinie. Witraże w drzwiach wahadłowych są oryginalne.
Pokaż wszystkie (2) ›
 

nortus
 

Xylia dużo czasu spędza na balkonie obserwując ptaszki, kotki i ludzi.

Jest cisza i spokój ale czasami nagle coś przeleci pod balkonem i wtedy cwaniara ucieka do domu.
Ale kiedyś uciekała dosłownie do domu, zeskakując z parapetu na podłogę czy przechodząc na "z góry upatrzoną pozycję" czyli parapet w sypialni.
Tu jest bezpieczna i nic jej nie grozi.

Ale od jakiegoś czasu stwierdziła, że po co ma tak się męczyć - wystarczy jak schroni się za ... szybą. I teraz jak coś nagle się dzieje to ona po prostu wpada do domu i wyglądana to coś co ją przestraszyło po prostu przez szybę.
Wie, że nikt nie może jej nic zrobić a ona dalej może to coś obserwować. I jak to coś przejdzie (najczęściej dzieci) to wraca na ławę na balkon.

Po co się męczyć?
 

nortus
 

zdjęcia z forum szczecińskiego - w tytule zdjęcia jego autor


z i e l o n o n o    i     k o l o r o w o
Pokaż wszystkie (2) ›
 

nortus
 


Ślubu udzielił im... robot


Tylko niesamowici Japończycy mogli wpaść na ten pomysł.

W Japonii odbyła się niecodzienna ceremonia zaślubin. Po raz pierwszy w historii związek małżeński zawarto nie w obecności księdza czy urzędnika, tylko ... robota.

Tomohiro Shibata i Satoko Inoue pobrali się na dachu restauracji w Tokio.Ich przysięgi wysłuchał robot imieniem I-Fairy, nazwany tak na cześć baśniowych dobrych wróżek.

Podczas ceremonii człekokształtna maszyna z warkoczykami na głowie błyskała elektrycznymi oczami. Nakazała także panu młodemu, by odchylił welon panny młodej i pocałował ją.

Nowożeńcy podkreślają, że nie przez przypadek to właśnie oni zdecydowali się na taką ceremonię, oboje związani są bowiem z robotyką i poznali się właśnie dzięki wspólnej pracy nad nowymi maszynami

gw


jeszcze jakby księdza zastąpić robotem to ślub byłby bardziej dostępny :D
 • awatar yellow-eyed: Świetny pomysł! Jakby tak księży zastąpić robotami... pisałyby pewnie kazania w kodzie maszynowym :P
 • awatar Mirko: @yellow-eyed: robot: "Czy chcesz pojąć tę kobietę za żonę? Wybierz odpowiednią opcję: TAK, NIE, ANULUJ." młody: "TAK" robot: "System accured a failure and will be shut down. Select CONTINUE" :-)
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @Mirko: chyba bym ograniczył możliwości wyboru dla kobiety do: yes. za dużo wyboru i można się zgubić w technice :D
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 

mówimy  Dobranoc

a na uśmiech kilka fotek z serii "Polak potrafi" - tym razem to nasi wynalazcy
 • awatar Alter_Ego: Rzeczywiście potrafi...
Pokaż wszystkie (1) ›