Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 8 kwietnia 2010

Liczba wpisów: 2

nortus
 
16-latek pozwał do sądu własną matkę za to, że włamała się na jego konto na Facebooku, zmieniła hasło i wypisywała "oszczerstwa" pod jego adresem - podaje serwis internetowy KATV.com.

Mieszkający w Arkansas w USA 16-latek żyje ze swoją babcią, gdyż jego matka po rozwodzie nie była w stanie zapewnić mu należytego utrzymania i została pozbawiona prawa do opieki nad synem

Gdy chłopiec "pochwalił się" na Facebooku umieszczając informację, że wracając zły od swojej dziewczyny jechał z zawrotną prędkością narażając się na niebezpieczeństwo, zatroskana matka postanowiła interweniować. Włamała się na konto syna, zmieniła mu hasło i zaczęła wypisywać "oszczercze" rzeczy na jego temat.


16-latek w odpowiedzi złożył do sądu pozew oskarżając matkę o "nękanie" i zażądał nałożenia na nią zakazu zbliżania się. Kobieta broni się, że ma prawo monitorować zachowania własnego syna, nawet pomimo tego, że została pozbawiona opieki nad nim - pisze serwis KATV.com.
  • awatar piwo z plussszem: ano,czytałam o tym.dobre,dobre!
Pokaż wszystkie (1) ›
 

nortus
 

Dzisiaj zaliczałem Kolberg.

Pogoda super, nad na molo nie było wiatru. Ciepło, słonecznie, pięknie. Prawie jak lato, tylko temperatury jeszcze poniżej 20 stopni C.

Kolorowych snów

:)
Pokaż wszystkie (6) ›