Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 29 kwietnia 2010

Liczba wpisów: 4

nortus
 
Pokaż wszystkie (5) ›
 

nortus
 
  • awatar amator.fotografii: podobne budyneczki były w mojej jednostce w szczecinie:)
  • awatar krzyslav: Im "barak" kojarzy sie raczej z ...prezydentem ;-)
  • awatar KALIPSO: wITAJ JA TAM NIEDALEKO MIESZKAM .. A TE JAK POZDRAWIAM :)TO TY MÓWISZ BARAKI TO TBS WOJSKOWE PIERWSZE W POLSCE
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 

Udało się, myślę że program zdał egzamin chociaż nie wytrzymał naporu ale kompa obronił.

Aż sam przy tym ... padł.

Ale poza małą interwencją informatyka system przeżył i danych nie straciłem.

To dziwne wrażenie gdy widzisz, że coś się dzieje z kompem, antywir wyrzuca jak z karabinu maszynowego kolejne komunikaty o zaatakowaniu a ty nie możesz nic zrobić.

Oczywiście człowiek się gotuje i wkurza.
  • awatar amator.fotografii: kilka miesięcy temu kolega ściągając u mnie cracki do gier wyłączył antywira i zapomniał go włączyć potem ja usiadłem nie zauważyłem że anty jest nieaktywny szperałem po sieci w poszukiwaniu biosu. po prawie całej nocy szperania w sieci komp zaczął wariować znikały ikonki i zamulał zauważyłem że antywir jest wyłączyłem a jak go włączyłem to po prostu zgłupiał :P miałem jedynie 12 tyś wirusów w pewnej chwili anty uznał że sam jest wirusem i zaczął usuwać własne pliki. Walczyłem z tym 4 dni. Kiedyś można było po sieci grzebać nawet 3 miesiące bez antywira i się trafiły 3 trojany to były piękne czasy:)
  • awatar Nortus & Potworna spółka: @amator.fotografii: pięknie, mogłeś założyć hodowlę wirusów :D taaa czasy gdy wirus to była rzadkość odeszły do lepszego świata.
Pokaż wszystkie (2) ›