Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 14 kwietnia 2010

Liczba wpisów: 11

nortus
 

Bo do mnie i sąsiadów zawitał tydzień po świętach.
Obrobił większość piwnic.

Ja nie trzymam w piwnicy cennych rzeczy, chociaż sąsiad który nakradł ze stoczni masę świetnego sprzętu owszem ma coś cennego dla złodzieja. A drzwi do jego piwnicy przypominają skarbiec bankowy - i tak go obrobili. Drzwi nie tknęli ale wycięli u niego zawiasy i tak obrobili. Oczywiście nie zgłosił tego na policję. A ja się zastanawiam.

U mnie chyba zginął Mikołaj z Ameryki, bo był blisko drzwi. Dalej chyba nawet nie zaglądali. Przejrzeli reklamówki w których były dyskietki 3,5 cala bo nie mam co z nimi zrobić a jest ich sporo. Więc sobie tak spoczywają.

Wczoraj kupiłem skobel i muszę podejść do spółdzielni by jakiś fachura zamontował skobel w ścianie (wmurował).

To drugie włamanie do mojej piwnicy w życiu. Wcześniej było to jakieś 3 lata temu. Babka ze spółdzielni na osiedlu mówi, że mam dobrze bo w innych klatkach włamują się dwa razy w roku (wiosną i latem).

Niech złodziejom ręce uschną.

A teraz kawka.

Witam Was serdecznie.
 • awatar gość: Hej, chyb Ci się króli z zającem pomylił...
Pokaż wszystkie (1) ›
 

nortus
 
Tu jest pełny wywiad, którego ten "inteligent inaczej" udzielił w Naszym Dzienniku - nie dziwi czemu taki tekst ukazał się w tej gazetce.


nortus.pinger.pl/(…)pissowska-hiena-a-gorski-snuje-…Artur Górski przeprasza za swój wywiad. "Byłem w szoku"

"Za pośrednictwem Waszej gazety, proszę rosyjski rząd o wybaczenie za obwinienie go - w stanie szoku - o przyczynienie się do śmierci naszego
prezydenta i całej polskiej delegacji" - Artur Górski przeprosił w "Nowych Izwiestiach" za swój niedawny wywiad, w którym zarzucił Rosji mataczenie w sprawie smoleńskiej tragedii.


"Proszę mnie zrozumieć. Udzielałem wywiadu kilka godzin po informacji o tragedii. Wtedy byłem w głębokim szoku. Wywiadu udzieliłem w drodze do
miejsca tragedii, gdy jechaliśmy pociągiem do Smoleńska, przez terytorium Białorusi. Żadnych szczegółów awarii jeszcze nie znaliśmy. Tylko jedno - prezydencki samolot 101 rozbił się. I wszystko, co powiedziałem dziennikarzom, było pod wpływem emocji" - powiedział Artur Górski
korespondentowi rosyjskiej gazety.

Poseł PiS przyznał, że zapomniał o tej rozmowie przez całe zamieszanie związane ze śmiercią prezydenta. "W przeciwnym razie na pewno bym odwołał wywiad" - tłumaczy.


Co powiedział poseł Górski?

- Jeśli złoży się w całość informacje, które napływają (...), to można powiedzieć, choć bez stuprocentowej pewności, bo dziś bez namacalnych
dowodów, że Rosja jest w jakimś sensie odpowiedzialna za tę katastrofę, za ten nowy Katyń - powiedział Górski w poniedziałkowym wydaniu "Naszego Dziennika".
Za te słowa poseł PiS przeprosił dzisiaj w "Nowych Izwiestiach". "Za pośrednictwem Waszej gazety, proszę rosyjski rząd o wybaczenie za obwinienie go o przyczynienie się do śmierci naszego prezydenta i całej polskiej delegacji".

---
dobrze musiał oberwać od szefów PISSu, podobnie jak już po wcześniejszych wypowiedziach później odszczekiwał swoje yntelygentne wypowiedzi.
Jak się nie ma informacji to się nie pierdoli bzdur zwłaszcza gdy stosunki między Polską i Rosją
są złe i każda wypowiedź polskiego,podobno, posła może je jeszcze pogorszyć. Debil.
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @...Miranda...: oczywiście, że Ruskie go zabili. Wpierw go otruli, później zastrzeli, pocięli piłą i na końcu wysadzili samolot trafiając rakietą SS22. Paranoicy.
 • awatar krzyslav: Do Palikota to mu jeszcze duuuzo brakuje...
 • awatar amator.fotografii: @...Miranda...: niby po co mieli by ich zabijać a potem latać nad zwłokami oczyszczać miejsce wypadku robić badania genetyczne po 2 razy tych samych zwłok po co mieli by ponosić milionowe koszty ???
Pokaż wszystkie (4) ›
 

nortus
 

Nawet 3000 złotych za noc zamiast dotychczasowych 144 złotych, tyle każą sobie płacić za dobę w Krakowie właściciele jednego z hoteli. Na cztery dni przed pogrzebem Marii i Lecha Kaczyńskich, w stolicy Małopolski praktycznie nie ma już wolnych miejsc.

Choć jak zapewnia prezydent Krakowa miasto przyzwyczajone jest do tłumów i bardzo ważnych gości, to jednak takiego obłożenia miejsc w hotelach nikt nie mógł przewidzieć.

W centrum miasta rezerwacja pokoju graniczy z cudem. W hostelach miejsc już nie ma. Na cztery losowe wybrane hotele miejsce było tylko w "Europejskim" przy Dworcu Głównym. - Mamy jeden pokój trzyosobowy, apartament i pokój "superior" - mówi TOK FM obsługa recepcji.Zamiast 144 zł za dobę są 3 tys.

Telefony od gości, którzy chcą w ten weekend odwiedzić Kraków dzwonią co kilka minut. - Cena nie gra roli, są w stanie zapłacić każdą sumę, którą podajemy - przyznaje Anna Hoszko z hotelu "Royal" na przeciwko Wawelu - Prawie każdy telefon kończy się rezerwacją pokoju,goście długo się nie zastanawiają - dodaje.A dwuosobowy pokój, ostatni który został w tym hotelu,kosztuje trzy tysiące złotych za dobę. Wcześniej w tym samym pokoju można było przespać się za 144 zł.
gw
--
biznes to biznes. kasa,kasa i kasa ...
 • awatar Nortus & Potworna spółka: Dwuosobowy pokój, ostatni który został w tym hotelu, kosztuje trzy tysiące złotych za dobę. Regularna cena noclegu w takim pokoju zaczyna się od 500 zł, ale jak zaznacza Hoszko, zależy od dnia i sezonu i klienta. Rekordzistą jest jednak hotel Cubus, gdzie cena dwuosobowego pokoju dobiła dziś do 10 tysięcy złotych. !!!!!!!!!!!!!!!!!
 • awatar amator.fotografii: każdy chce zrobić interes "życia"...
Pokaż wszystkie (2) ›
 

nortus
 
 • awatar amator.fotografii: nos tary proszę nie tylko nie akty!!! mam uraz psychiczny:P ale foto nr 1 eleganckie:)
Pokaż wszystkie (1) ›
 

nortus
 

Jak informuje rzecznik krakowskiej kurii ks. Robert Nęcek, *z inicjatywą pochówku na Wawelu wyszła rodzina Prezydenta* .

Krakowski opozycjonista związany z PiS Stanisław Markowski twierdzi, że pomysł wyszedł od niego, a *podchwycił go Jarosław Kaczyński jeszcze w poniedziałek wieczorem* .

Wtedy też miały się toczyć rozmowy na ten temat z kard. Dziwiszem. Metropolita miał wstępnie wyrazić chęć współpracy.

- Do Jarosława Kaczyńskiego dzwonił Ryszard Terlecki, a z kardynałem sprawę załatwiał biskup Albin Małysiak - twierdzi Markowski. Terlecki nie chce komentować sprawy. Rzecznik kurii zaprzecza, jakoby w sprawie pochówku interweniował biskup Małysiak. - Przypominam, że kardynał nie jest tutaj stroną. Wszystko zależało od woli rodziny - tłumaczy ks. Nęcek.


Uzupełnienie:

według ostatnich przecieków pomysł z Wawelem podsunął Jarkowi poseł Paweł Kowal.

wp pl oraz gazetakrakowska pl
 • awatar Pognieciona Lala: uau. Myślałam, że Jarosław tak z sam siebie. Przecież zawsze był ambitny i w ogóle...
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @Pognieciona Lala: ale chętnie podchwycił pomysł, chociaż wątpię czy to Markowski wymyślił czy teraz ratują sytuację. Chociaż zawsze znajdą się wazeliniarze. Przecież kilka tygodni temu m.in. Markowski żądał by Kaczyńskiemu dać honorowe obywatelstwo, więc choć tyle uzyskał?
 • awatar krzyslav: Za 50 lat wnuki naszych wnuków będą się wyśmiewać z tego, że Prezydent Wałęsa wprowadził Polskę do Nato, Prezydent Kwaśniewski wprowadził Polskę do Unii Europejskiej ale na Wawelu wśród Królów Polskich został pochowany Król Kaczor-Pierwszy-Irasiad-Perejro-SpadajDziadu który najlepiej poróżniał Polaków za życia i po śmieci swojej, Amen.
Pokaż wszystkie (14) ›
 

nortus
 
 • awatar amator.fotografii: 2,4,5 zabieram do siebie:)
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @amator.fotografii: nie dam, nie dam. mój ci on jest i basta :D do Strasbourga podam, do Kongresu napisze skargę, na Kreml i Watykanu. :D :D :D
 • awatar amator.fotografii: @Nortus & Xylia: a się odwołaj najwyżej w czynie społecznym pozbieram wszystkie ulotki:D hehehe:)
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 
 • awatar amator.fotografii: branoc:)
 • awatar W Granatowych Kąkola: dobranoc:*
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @Ta, którą opiekują się aniołowie: i przez to całe zamieszanie nie napisałem nic o wycieczce do Koszalinka, ale nadrobię niedługo. Spokojnej nocki :)
Pokaż wszystkie (7) ›