Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 9 stycznia 2010

Liczba wpisów: 11

nortus
 
 • awatar Zenia&Emilia: Helllołł :>
 • awatar Stixi: Witamy serdecznie:) Po zasluzonej kawce, bo wlasnie skonczylismy odsniezanie podworka;)
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @Stixi: witamy, spoto to zdrowie, podobno. a Stixi też pomagał przy odśnieżaniu? Bo jak Xylcia do niego wpadnie na kabanoska a będzie zaśnieżone to co ona sobie pomyśli o kawalerze? U nas śniegu dużo i znowu dzisiaj pada śnieżek. Hurra, bo to rzadkość żeby tyle dni śnieg tu leżał i był czysty, biały. :)
Pokaż wszystkie (6) ›
 

nortus
 
 • awatar antybohaterka: czwarte od góry to moje senne marzenie i to chyba austria :D
 • awatar W Granatowych Kąkola: piękne
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @antybohaterka: a nie Słoneczko, jest w Kassel i Deutschland, Deutschland uber alles (ostatnie 3 fotki) :*
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 

Owsiak? "Utrzymuje sektę i wykorzystuje"

Podobno rozpija i namawia do narkotyków, nie rozlicza się z datków, utrzymuje "Krisznę, tą sektę" oraz wykorzystuje młodzież, by w zimnie zbierała dla niego pieniądze. Tak właśnie szefa WOŚP Jurka Owsiaka - "wilka w owczej skórze" - widzą słuchacze Radia Maryja.

"Dlaczego Radio Maryja tak nienawidzi Jurka Owsiaka? Bo potrafi pociągnąć za sobą miliony ludzi, a ojciec Rydzyk wypada przy nim bardzo blado" - przekonuje autor bloga Głos Rydzyka, który zebrał wypowiedzi słuchaczy toruńskiej rozgłośni oraz prowadzącego audycję.

Seans jadu, mieszania z błotem i prawdziwej nienawiści - tak można podsumować "dyskusję".

Według Głosu Rydzyka, zaczęło się od telefonu p. Zofii z Krzeszowic,oburzonej,że jutro odbędzie
się finał WOŚP, a nikt nie mówi o działalności Caritasu:

"A jak jest Owsiak, on się nigdy nie rozliczał, co on z resztą pieniędzy robi, jak jeden sprzęt tam jakiś kupi. A resztę pieniędzy-no to powinien się rozliczać, bo to jest korupcja, tak samo jak teraz, co ta komisja śledcza jest. To by się też przydało jemu to zrobić. (...) Namawia się młodzież ze szkół, oni wymarzną, a po drugie - nadużycie tej młodzieży po prostu. Także ten pan by się mógł w piersi uderzyć i nie robić tego" - mówiła pani Zofia.

"Nowy rok niech będzie, żeby ludzie to sobie pod uwagę wzięli i nie dawać, bo oni nawet na place kościelne wchodzą,żeby się załgać,no i pozbierają i od tych dzieci, od młodzieży też, i każdy tak później przyklepie, przygłaska, no i Owsiak sobie żyje" - przekonywała słuchaczka.

Słuchacz Edward przyznał co prawda, że fundacja Jurka Owsiaka robi wiele dobrego i "ludzie to widzą i wspierają". "Ale ludzie nie wiedzą, ile faktycznie złego i deprawacji młodzieży przy tej okazji pan Owsiak stara się zrobić. I robi to" - straszył mężczyzna.

"Ja tak krótko na temat pana Owsiaka. Dla mnie jest to niestety fundacja zła, która daje bardzo zły przykład i do tego utrzymuje Krisznę, tą sektę. Nie możemy jako Polacy i chrześcijanie bronić czegoś złego. Dlaczego Caritas cały rok pomaga i jakoś o tym się nie mówi" - denerwowała się Eugenia z Wałbrzycha. Swoje zdanie o Owsiaku miał też Andrzej, który do Radia Maryja zadzwonił aż z Kanady: "To jest wilk w owczej skórze, który wykorzystuje sytuację i wie jak to robić. To bardzo przykre, bardzo smutne".

Według bloga Głos Rydzyka, prowadzący audycję ojciec Piotr Andrukiewicz przerwał tylko raz - gdy Owsiaka nazwano złodziejem. "Sam jednak w zawoalowany sposób kwestionował uczciwość jego fundacji.Przeczytał wybrane fragmenty sprawozdania
finansowego WOŚP za rok 2006 i 2005. Wyliczał koszty administracyjne,wynagrodzenia pracowników, podróże służbowe, koszty reklamy. <To tylko te liczby. Cóż, moje wątpliwości budzą, nie wiem jak państwa>".

"Tak szybko policzyłem. Skoro jest 20 pracowników Fundacji, łączna kwota wynagrodzeń brutto za 2006 rok z tytułu umów o pracę to 606 tysięcy 232 złote,dla 20 pracowników powiedzmy na 12miesięcy. Wychodzi po 2,5 tysiąca złotych. Całkiem nieźle! Całkiem nieźle się zarabia na tej charytatywnej działalności" - cytuje ojca Andrukiewicza Głos Rydzka.
Zawiść o mamonę to kolejne dzieło paniusia Rydzyka
 • awatar W Granatowych Kąkola: jak bym mogła to bym zamknęła Rydzyka, Owsiak czasem jest wyśmiewany i oskrażany o to że ma duże zyski z tego co robi ale nikt w Polsce nie zrobił tak wiele dla ludzi co on i za to mu jesem wdzięczna.
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @NiktMnieNieZna: fakt, że Owsiak dużo zrobił a przede wszystkim zjednoczył w czymś Polaków. a to cud. i dożo szpitale dostały sprzętu. a przecież nigdzie ludzie nie pracują za darmo, nawet rydz nie pracuje za "Bóg zapłać" tylko za kasę wyciąganą od biednych emerytów
 • awatar krzyslav: Tawariszcz Maybach Rydz. Fakt - parteigenosse Goebels nauczał że kłamstwo wielokroć powtarzane zaczyna nabierać cech prawdy. Ale nawet On - Twój Guru wiedział że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Złóż wiec co prędzej samokrytykę komuchu. Mohairy wymierają, głupich coraz mniej a i cierpliwość Najwyższego dla Twej pychy ma swoje granice. Grzeszniśmy to i nas Tobą doświadcza. Ale nie przeginaj pały bo Pan B. nierychliwy ale sprawiedliwy. Któregoś dnia tak go wkurzysz że jak pierdutnie to z Twego "imperium" tylko garstka najnaiwniejszych zostanie ...za karę.
Pokaż wszystkie (8) ›
 

nortus
 
Pokaż wszystkie (8) ›
 

nortus
 
 • awatar Xerkses: przepiękne zdjęcia -^_^-
 • awatar stixi: piekne:)przepadam wprost za kameleonem;)
 • awatar Anukett: piękne:) tej żabie udało się mnie nabrać- przez moment myślałam że to krokodyl:)))
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 

Właśnie założyłam nowy blog:

1/ Tu jestem młoda i piękna (do 1 roku)

*www.xylia.orangespace.pl*

2/ Tu jestem dorosła i piękna ( od 01.01.2010r )

*www.xylia2.orangespace.pl*
 • awatar Nortus & Potworna spółka: i wyjaśniam dlaczego: bo na pierwszym blogu niedługo zabraknie miejsca. Jest tam tylko 100 MB i już wykorzystałam większość a dałam fotki tylko do kwietnia na razie. Więc te z roku bieżącego będę dawała na nowym, bo już nie jestem dzieckiem, tylko DOROSŁĄ Kociczką jestem i mam swoje prawa :D :D :D :* :* :* :* :* zapraszam
 • awatar Stixi: Twoj wielbiciel miauknal az z zachwytu i zadowolenia ;)
Pokaż wszystkie (2) ›
 

nortus
 
Pokaż wszystkie (6) ›
 

nortus
 

Tak to jest jak się człowiek czymś zajmie.
Wiec powiem już dobrej nocki i spokojnej :*
 • awatar Xerkses: Dobranoc :) kolorowych snów :)
 • awatar Stixi: Panna pieknotka:)
Pokaż wszystkie (2) ›
 

nortus
 
"Ja, Zbigniew Ziobro, przepraszam Pana dr Mirosława Garlickiego"

- planszę z takim tekstem mogli zobaczyć widzowie największych polskich stacji telewizyjnych.

Przeprosiny pojawiły się niespodziewanie po głównych wydaniach programów informacyjnych w Polsacie, TVN i TVP. Zbigniew Ziobro przeprosił dr Mirosława Garlickiego za słowa, które wypowie-
dział w czasie słynnej konferencji prasowej w 2007Przez gardło by mu nie przeszło, wiec to może jakiś trzeci klon wystąpił w TV ?
 • awatar gość: Mozna mowic co sie chce, pozniej przeprosic i po sprawie? Niecierpie tego Ziobra
 • awatar Nortus & Potworna spółka: jakoś PISowcy nie potrafią wykrztusić z siebie proste słowo przepraszam.
 • awatar Anukett: ja myślę że oni po prostu zamieniliby się wtedy w kamienie jak trole w świetle słońca :))
Pokaż wszystkie (5) ›