Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 8 września 2009

Liczba wpisów: 8

nortus
 

Poleciałem raniutko do kiosku po gazetkę żeby dorwać kolejny odcinek BBC o II wojnie światowej.

Kociak śniadanko już dostał i wciągnął wołowinkę w try miga to teraz i ludź może zjeść śniadanko, wypić kawkę, poczytać co się działu na pingerku i świecie oraz gazetce.

Miłego dnia życzymy Wam wszystkim
 • awatar gość: No to Dzień Dobry :)
 • awatar ru19: witaj....
 • awatar Pepper: Kawa \_/D ;)
Pokaż wszystkie (10) ›
 

nortus
 

Coś wygląda, że mój sonyaczek rozchorował się poważnie.

I będę się musiał męczyć w weekend ze starym Kodakiem. A kiedyś go nawet lubiłem, ale człowiek się szybko przyzwyczaja do dobrego, szybko.
Pokaż wszystkie (4) ›
 

nortus
 
Kariera przez łóżko to dość kontrowersyjny temat w czasach spowolnienia gospodarczego. Jakie są powody, dla których pracownicy decydują się na seks z przełożonymi?

Większość stereotypów mówi, iż to kobiety decydują się na seks ze swoim szefem. Jak się okazuje, mężczyźni również posuwają się do takich czynów.

"Spałem z szefową, bo bałem się o pracę. Sypiam z nią dalej i mam pracę za blisko 9 tys.miesięcznie.
Nie jest to dla mnie przyjemność, tylko "praca
w nadgodzinach". Przykre, ale prawdziwe..." - tak na forum w serwie praca.wp.pl, opisał swoją sytuację użytkownik "on".

Kolejny przykład podaje użytkowniczka PaniPrezes-Nimfomanka - "Ja już zaliczyłam 80 proc. mojego personelu. I jestem z tego dumna. Mężczyźni nigdy
nie odmawiają... ale gdyby któryś odmówił, wywali-łabym na zbity pysk, tylko dlatego, że potem byłoby mi trochę niezręcznie."

Z wypowiedzi użytkowników wynika, iż decydują się na seks z przełożonym, przeważnie w obawie przed utratą pracy. Jakie są inne powody?

Jednym z nich, jest po prostu przyjemność. Potwierdza tę tezę, użytkowniczka o pseudonimie Ola. "Chciałam uwieść mojego pracodawcę i uwiodłam, sypiam też z kolegą z pracy, bo jest młody i zdolny, męża też nie zaniedbuję, wszyscy
są zadowoleni, a najbardziej szczęśliwa jestem JA."

"A ja zawsze sypiam ze swoimi sekretarkami, mało tego, już na etapie przyjęcia do pracy ustalam to z kandydatkami i nie mam najmniejszych problemów ze znalezieniem chętnych!" - opisuje witer11.

Kolejny powód, dla którego pracownicy idą do łóżka z szefem, to po prostu chęć posiadania władzy. "Ja też spałam z szefem... a teraz się dla mnie rozwodzi z żoną! Mówi, że mnie kocha i takie tam... co prawda już u niego nie pracuję, bo mnie muszę - teraz to ja będę właścicielką." - pisze Mala-mi.

---
Hmmmm, nie miałem takiego problemu w pracy. Ale myślę, że po przespaniu się z szefową lub podwładną nie potrafiłbym później jakoś dalej pracować z tą osobą.
 • awatar tannat: moj byly tesc, jako byly wojskowy, poslugiwal sie dosc dosadnym jezykiem...mial kilka powiedzinek, ktore utkwily mi w pamieci...a jedno jest adekwatne - "w pracy to trzeba sobie na supelek zawiazac"
 • awatar gość: Nie potępiam prostytucji, nie potępiam też i tego.
 • awatar Atom Head: Ja słyszałem że lekarze mają dużo propozycji seksualnych. Ja żadnej nie otrzymałem...
Pokaż wszystkie (4) ›
 

nortus
 

ZUS - najbardziej ukochana firma, chyba zaraz po Urzędzie Skarbowym w Polsce.

Wreszcie zamknęli Drabik - dyrektora niezatapial-nego. Jak już go wywali ze Szczecina to został dyrektorem w Gorzowie, jak tam go wywalili to został doradcą w Poznaniu by wrócić, za karę, znowu na stołek w ... Szczecinie.
Po prostu człowiek niezastąpiony, zmieniał się stołkami z Zalewskim (jeden z lewicy drugi z prawicy). I tak od lat wielu, wielu ...

Dla poprawy humoru kilka pałacyków ZUSowskich. Gwoli sprawiedliwości w Szczecinie ZUS zajmuje poniżej 50% budynku, reszta należy do banków a ZUS wynajmuje kilka budynków na mieście. Dlatego teraz buduje drugą siedzibę na prawobrzeżu - za niecałe 30 mln, z basenem - dla urzędników. Nie emerytów i rencistów.
 • awatar gość: Nie dość, że drogie, to na dodatek paskudne (oprócz Gdańska), a z tym basenem to już całkowite przegięcie.
 • awatar Expresja: :(
 • awatar miniblog życia: kosciola nie ma kosciol jest za zusem
Pokaż wszystkie (4) ›
 

nortus
 

Na razie kilka fotek z zewnątrz - wnętrza później

Pies w drzwiach wejściowych jest symbolem bezpieczeństwa domowników i szczęścia rodzinnego.
 • awatar antybohaterka: Cudowna architektura,lubie takie budynki. A rzeźba psa? Wprost niesamowita!
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @antybohaterka: a to tylko skromna willa jakiegoś przemysłowca. Ulica ta stanowiła oś Westendu - dzielnicy bogaczy szczecińskich. W takiej szkole uczyć się to przyjemność - mam na myśli wnętrza.
 • awatar Expresja: śliczna chałupka :) mogłabym w takiej zamieszkać :D
Pokaż wszystkie (4) ›
 

nortus
 

Wystrój wnętrz jest oryginalny, jako Liceum katolickie dodano tylko krzyż, reszta fresków czy malowideł jest poniemiecka.

sDSC05296.jpgsDSC05303.jpg

sDSC05308.jpg
 • awatar gość: Jak podejrzewam te liceum jest szalenie ąę elitarne ;)
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @eg00312: raczej jak szkoła katolicka. nie jest jakieś super pod względem poziomu, najlepsze szkoły średnie są państwowe.
Pokaż wszystkie (2) ›