Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 12 lipca 2009

Liczba wpisów: 6

nortus
 

Gdzie dzisiaj są kobiety?
Nie ma już ich praktycznie. Zostały ostatki kobiet, które są kobietami.
Reszta zeszły na psy, o sorka, na facetów.

Bo czymże się dzisiaj one różnią od nich?
Niczym.
Tylko tym co w spodniach ukryte.

Wyglądają jak faceci, pety w gębach - jak faceci, klną jak szewc - jeszcze gorzej od facetów, chleją jak faceci, nałożyły na siebie mundury i ni grama kobiecości w nich nie ma.

Czasami sobie myślę, że w zasadzie nie dziwię się gejom - bo za cholerę nie wiadomo z kim ma się do czynienia.

Często mówię, że żeby sprawdzić czy naprzeciwko idzie chłopak czy dziewczyna trzeba spuścić spodnie, żeby sprawdzić co tam ma. Bo z wyglądu i zachowania nie idzie poznać.

Czy jeżeli kobieta złapie faceta, nie ważne czy na miłość, czy na d... czy dziecko - to znaczy, że już nie musi się starać? Może olać i nie dbać o siebie?

Może sobie odpuścić, bo przecież podpisał cyrograf albo mamy dziecko to nie odejdzie?

I tu kłania się przewaga wolnych związków, bo w nich  trzeba się starać o partnera. Bo znajdzie sobie inną, ładniejszą, ciekawszą, a przede wszystkim dbająca o siebie kobietę a nie babo-chłopa.

Nie można zwalać wszystkie na czasy, na pośpiech, na pracę, na zmęczenie, na ....

Trzeba kochać, a gdy się kocha ( a nie myśli się tylko mam faceta, jestem ustawiona, nie będę starą panną, nie będą się ze mnie śmiać że mnie nikt nie chciał, że ... czy co tam innego) dba się o siebie i związek.
Chodzenie w wałkach na głowie, starych ubraniach, spodniach dla wygody, nie budują związku tylko go niszczą.

Kobieta ma w sobie to coś ... coś co udaje aurę wokół niej. Czar, uroda, magia, zachowanie, ulotność, spojrzenie, delikatność i wiele innych rzeczy sprawiają że facet chce z nią być. Lekkie stroje, nie goła d... - w goliźnie nie ma niczego seksownego, podniecającego.

Idźcie na plażę nudystów, tam facetowi nie stanie bo wszystko na wierzchu jest niczym. Ale wystarczy przepaska na biodrach,lekka sukieneczka a budzi się zaciekawienie, zainteresowanie, podniecenie.
Podobnie jak golizna działają spodnie. To ja jestem z facetem czy z kobietą. Skoro z zewnątrz nie widać różnicy. Do tego dorobi są męską fryzurę - toż to Stefan a nie Zuzia.

Wygoda, drogie panie, to nie wszystko.

Kobiety się zasłaniają, że są grube, brzydkie itd. Nie ma brzydkich kobiet (choć jak poeta  powiedział, że czasami tylko dobrego wina brak ... ), ale nie można bezkrytyczni patrzeć na te dziwadła biegające po wybiegach czy w serialach
telewizyjnych,gdzie 10 kg makijażu z najbrzydszej istoty zrobi człowieka.

Czy myślicie, że suchotnice są sexy? 40 kg kości jest miłe do oglądanie dla faceta? Do przytulenia się do worka kości?
To się mylicie. Kobieta musi mieć i ciało i duszę kobiety, a nie babo-chłopa.

Nie mówię o ludziach bardzo grubych, którzy najczęściej są tacy z powodu choroby a nie obżarstwa czy łakomstwa. Moja kuzynka, dziewczyna 25 letnia nie może odejść od lodówki, co pół godziny je - myślicie, że ona tak to lubi? Nie, nawet dwie operacje nic nie dały. Musi być na psychotropach żeby choć na trochę odstawić jedzenie. Czy to obżarstwo? A jest wiele, bardzo wiele innych chorób, które powodują że organizm źle trawi i zamiast spalać jedzenie odkłada je. Umiar jest potrzebny we wszystkim, i w jedzeniu i ubraniu. Kobieta musi mieć trochę ciała a nie tylko kości i skórę gładką. I 5 kg makijażu.

Przeciwieństwem jest nic nie jedzenie. Jak czytam tu na blogach, że ktoś je 300 kcal dziennie - to w Auschwitz dawali więcej. Bo ona chce być szczupła. Nie, ona chce wyglądać jak trup, nie jak kobieta czy dziewczyna. Bo się naoglądała jakiś brzydactw w TV a w prasie napisali że to piękno.

Trochę krytycyzmu i rozwagi. Macie w domu pewnie lustro to się przyjrzyjcie sobie. Każdy ma wady, mniej lub bardziej widoczne.
Odpowiednik strojem można albo to ukryć albo zwrócić uwagę facetów na inną, piękną część ciała. Przecież Wy, kobiety wiecie jak to zrobić.
Wiecie jak oczarować faceta. Nie wbijajcie się tylko w spodnie i dresy bo tak Wam wygodniej i wydaje się Wam, że nie widać wad w budowie ciała. Widać, i przez spodnie jest widać a tylko Wam się wydaje, że to ukryłyście.

Nie mówię, że macie chodzić w mini i na 15 cm szpilkach. To strój tylko dla wybranych, bardzo wybranych kobiet.

Luźna spódnica, sukienka, kostium czy jak ta Wy to nazwiecie jest piękniejszym strojem dla 99% kobiet.

Przestańcie zamieniać się w facetów bo naprawdę lepiej będzie zostać gejem. Bo faceci zaczęli wreszcie o siebie dbać. I wiedzą już jak się ubierać, żeby podkreślić swoje, męskie, zalety i ukryć wady.

A Wy kobiety? Stajecie się facetami powoli.

I ostatnia luźna uwaga: to co napisałem o stroju, dbanie i partnera - dotyczy również facetów. Po ślubie facet też musi dbać o siebie dla przyjemności swojej małżonki. Brud i syf w domu nie działa budująco na miłość.

A później dziwimy się że tyle rozwodów jest.
Jak mam być z flejtuchem czy babo-chłopem to lepiej poszukać kogoś nowego. Przecież wiemy wszyscy że najbardziej pociągające jest zdobywanie i dlatego żeby małżeństwo trwało w miłości trzeba zdobywać partnera/partnerkę każdego dnia a nie tylko do ślubu.
  • awatar gość: Dobrze, nie będę ubierać spodni, bo to niekobiece i nie podoba się facetom.
  • awatar naughty siis e.: mądry facet:)
  • awatar agawa_1984: trochę racji niestety w tym jest :/ i tu nie chodzi o noszenie spodni - bo w spodniach też można wyglądać niesamowicie kobieco... mam wrażenie, że kolejne pokolenia tzw. kobiet stają się coraz bardziej męskie - już zdarzają się związki, w których role są zupełnie pozamieniane...
Pokaż wszystkie (29) ›
 

nortus
 

I powoli zrywam się z netu, co nie znaczy że nie będzie włączony i że nie zajrzę co jakiś czas.

Miłego wieczorka, spokojnej nocki, kolorowych snów, miłych wrażeń, przytulenia, ....
  • awatar antybohaterka: Tak musiała wyglądac pramatka BUKA w muminkach :D:D:D
  • awatar Nortus & Potworna spółka: @antybohaterka: zawstydziła się i machnęła ogonem - nie wiem czy przyjaźnie czy nie ... :)
  • awatar antybohaterka: @nortus: odganiała ćmę może:D mi wczorajtaka wpadła olbrzymia,przydałby mi sie taki ogon,machnęła bym i po ćmie:D bleee!
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 

MSZ publikuje listę brakujących podpisów prezydenta

Ministerstwo opublikowało listę nazwisk, które czekają na podpis prezydenta.

Od piątku, kiedy Radosław Sikorski, powiedział, że prezydentowi brakuje sumienności, trwa wymiana uwag między MSZ a Kancelarią Prezydenta o tym, ile nazwisk na liście jest i kto szkodzi Polsce.

MSZ ocenia, że brak prawie stu podpisów Lecha Kaczyńskiego pod aktami mianowania i odwołania ambasadorów, listami odwołującymi i uwierzytelnia-jącymi nie pozwala na uregulowanie relacji Polski z 36 krajami, a za kilka dni już z ponad 40.

Resort zaznacza, że jeśli prezydent nie podpisze tych nominacji, to w najbliższych miesiącach nowi szefowie placówek będą kierowani do nich w randze charge d'affaires,by kierować zespołem i przygoto-waniami do polskiej prezydencji w UE w II połowie 2011 roku, choć MSZ ma świadomość ograniczeń
takiego rozwiązania.

MSZ: Czekamy na kilkadziesiąt podpisów

Rzecznik MSZ Piotr Paszkowski wyjaśnia, że mowa jest o braku prawie stu podpisów, ponieważ niektórzy przyszli ambasadorowie mają objąć po kilka placówek, a potrzebny jest podpis na każdej akredytacji. Rzecznik dodał, że resort oczekuje na kilkadziesiąt dokumentów odwołujących ambasa-dorów, bo listy odwołujące poprzednika zawsze wręcza się wraz z listami uwierzytelniającymi nowego ambasadora. Dodał, że brak odwołań i nominacji w kilku przypadkach sparaliżował fun-kcjonowanie tzw. regionalnej formuły polskich ambasad. Jak wyjaśniał, chodzi o te ambasady, które po likwidacji ponad 20 placówek w 2008r, zostały tak przebudowane,by obejmować cały region,
a tymczasem ich szefowie nie uzyskali dokumentów potwierdzających dodatkowe akredytacje.

W piątek rano szef MSZ Radosław Sikorski powie-dział w TVP1, że nazbierało się trochę niepodpi-sanych nominacji i postanowień ambasadorskich. -
Dochodzimy do 100 podpisów brakujących, z tym że to jest po kilka podpisów na placówkę - mówił minister.

Kancelaria prezydenta: wniosków jest tylko 15!

W reakcji na te słowa szef prezydenckiej kance-larii Piotr Kownacki powiedział na piątkowej konferencji prasowej, że na decyzję prezydenta czeka 15 wniosków o powołanie ambasadorów. Jak dodał,ponieważ w wielu przypadkach jeden ambasador
powoływany jest do pełnienia misji w więcej niż jednym kraju, to te 15 wniosków dotyczy 28 państw.

Kownacki apelował też o "elementarną uczciwość i niewprowadzanie w błąd opinii publicznej" w sprawie nominacji ambasadorskich. Oskarżył tez
Sikorskiego o działania na szkodę Polski.

A do każdej decyzji potrzeba w sumie 3 podpisy prezydenta, więc brakuje około 100 podpisów.

I kto kłamie? Kownacki kłamał już pierwszego dnia po objęciu urzędu w pałacyku namiestnikowskim. I dalej kłamie.
  • awatar krzyslav: a wszystko dlatego ze protegowana sekretarka kaczora zachciala byc ambasadorem przy onz za cale kwalifikacje majac znajomosc angielskiego oraz wydumana martylorogie
Pokaż wszystkie (1) ›
 

nortus
 

do łóżka, czy gdzie on tam ma ochotę pospać sobie

Miauuuuuuuuuuuuu
  • awatar antybohaterka: śpiąca królewna :)
  • awatar Nortus & Potworna spółka: @antybohaterka: na razie małpa próbuje rozwalić ściany Castel Gandolfio - w pogoni za jakimś latającym stworem. :) PS A Ty nie miałaś spać przypadkiem?
  • awatar antybohaterka: @nortus: miaUam acz to nie ma pora, ja ożywam na noc;) teraz juz ide
Pokaż wszystkie (3) ›