Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 19 czerwca 2009

Liczba wpisów: 3

nortus
 

Xylia po wczorajszej wizycie kociaków stała się jakaś bardzie przymilna dzisiaj.
Cała noc spała ze mną grzecznie i cichutku jak Ursus C-330. Rano nawet dała się głaskać i po brzusiu i po pyszczku. Jak w pierwszych dniach w swoim nowym domku.

Ciekawy jestem jak Panda przyjęła nowe koleżanki.
Myślę,że nie będzie tam problemów bo Panda mieszka
tam dopiero 2 tygodnie a wszystkie mają po 2 miesiące więc jak dzieci z piaskownicy - wszyscy przyjaciółmi są.
Ale relacji jeszcze nie mam.

Ciekawe jak nakłonić Alę by założyła tej trójce własnego bloga?


PS. te wredna ludziska podglądają Xylię nawet przy jedzeniu (żeby ją zachęcić wczoraj dostała kawałeczek wołowinki w salonie na V piętrze) -
ale to wyjątkowo.
 

nortus
 

Odpowiadając na liczne prośby i postulaty obywatelskie

Jaśnie Wielmożna Xiężna Xylia

postanowiła ogłosić zapisy otwarte dla członków (sic!)FanClubu swojego imienia.


Podstawowy zapis ustawowy brzmi.

Twój Boss ma zawsze rację.
Twój Kot jest Twoim Bossem.
  • awatar .:Zielonooka:.: Wrzucasz (sic!) pomiędzy wypowiedź, zupełnie...tak samo jak ja... ;]
  • awatar Nortus & Potworna spółka: sic! (także "sic" bez wykrzyknika lub sam wykrzyknik) – oznaczenie błędów zapisu, utworzone z łacińskiego wyrazu sic, oznaczającego "tak", "tak jak było", "jak stoi". zazwyczaj umieszczane w nawiasach kwadratowych. W tekście może być używane na kilka sposobów, między innymi: do wskazania, że ów cytowany tekst zawiera błąd i pochodzi on ze źródła które zostało dosłownie i bez poprawiania zacytowane; zwrot ten umieszcza się przy informacji, która może być odebrana jako nieprawdziwa, jako błąd itp. w celu podkreślenia, że to rzeczywiście się zdarzyło, miało miejsce. w celu wskazania czegoś dziwnego, niespotykanego, nieoczekiwanego.
  • awatar Expresja: niepoprawnie i nieodwracalnie zakochany w kocicy ;D
Pokaż wszystkie (4) ›
 

nortus
 

Wierni proszą Lecha Kaczyńskiego:


Zaskakująca prośba wpłynęła właśnie do Kancelarii Prezydenta.

Komitet Obrony Wiary i Tradycji Narodowych "Pro Polonia" wystąpił Lecha Kaczyńskiego o odwołanie koncertu Madonny.

Powód? Spodziewana obraza uczuć religijnych i
patriotycznych.


Prośba może się odbić w Europie echem nie  mniej-szym niż dopatrywanie się gejostwa w torebce teletubisia. Autorzy podchodzą jednak do tematu bardzo poważnie - a to za sprawą zbieżności daty koncertu z kościelnym świętem - 15 sierpnia,czyli świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

"W tym dniu obchodzimy również święto Wojska Polskiego, kiedy to Matka Boża czczona jest jako Hetmanka żołnierskiego stanu" - napisano w liście
protestacyjnym wysłanym m.in do portalu TVN24.

Organizatorzy protestu uważają, że obchody świąt zostaną zagłuszone przez "koncert perwersyjnej
piosenkarki-kabalistki".


Protest został przekazany do kancelarii prezydenta
Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwa Kultury,prezydenta Warszawy,burmis-trza Bemowa,wojewody mazowieckiego, władz kościel-nych i portalu Allegro.pl, który jest jedynym patronem imprezy.

Prezydent nie odpowiedział jeszcze na list komitetu.

Komitet planuje też 15 sierpnia uroczystości religijne i piknik maryjny na Bemowie. "Będziemy domagać się od władz zapewnienia nam bezpieczeń-stwa i powagi należnej ustawowo takim uroczystościom" - czytamy na portalu TVN24.
===
Coby nie mówić, takiej reklamy mogą pozazdrościć wszyscy artyści na świecie. Wiele osób by nawet nie wiedziało, że taki koncert będzie w Polsce a tu proszę - darmowa reklama na skalę światową.
A swoją drogą prezydent powinien chyba wprowadzić
.... stan wojenny!  Za wiarę.
  • awatar gość: to dziwne, że ludzie przejmują się Madonną... jestem wierząca, ale wisi mi, co ona powie czy zrobi żeby obrazić moją religię. ma prawo zrobić wszystko, a ja i tak się tym nie przejmę :)
  • awatar Shattered Memories: PROSTAKI I PUSTAKI ... Mojej Królowej nikt i nic nie zatrzyma ... A jak napisałeś reklama świetna jest .
  • awatar Nortus & Potworna spółka: @fragolinka: ależ jest pełna demokracja. Żyj i pozwól żyć innym - tak jak Rydz wskaże. Czyli jak mówił Henry Ford: możesz kupić samochód w każdym, dowolnym kolorze - pod warunkiem, że jest czarny.
Pokaż wszystkie (7) ›