Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 30 maja 2009

Liczba wpisów: 2

nortus
 

ale nadal jest bardzo nieufna do kolegi. Nie ucieka już panicznie, ale z daleko obserwuje i bardzo czujna. Jakikolwiek jego ruch to ona znika.

Dzisiaj obudziła mnie o 5,30 nadając po swojemu. Więc wstałem a okazało się, że ona chciała się pobawić. Gdy ją wziąłem na ręce to tak pięknie mruczała, ale gdy zbliżyliśmy się do pokoju, gdzie
spał kolega od razu zamilkła i ściągnęła uszy.

Gdy zaniosłem do kuchni Xiężną żeby zjadła mięsko to zamknąłem drzwi - to łaskawie zjadła sobie.

Ale w dzień otworzyłem jej okno i poszła na balkon
ale gdy mogła nieufnie obserwowała kolegę.

Teraz, gdy jesteśmy sami w domu Xylia sobie spokojnie śpi na 5. piętrze rezydencji i obserwuje
co się dzieje za oknem.
  • awatar Expresja: "Cysorz to ma klawe życie no i wyżywienie klawe..." ;) Całkiem podobnie, jak Twoja Xiężniczka :)
  • awatar antybohaterka: ....bo ona tak malutka jeszcze :)
  • awatar Nortus & Potworna spółka: @antybohaterka: ona tylko tak udaje, ale jak rozciągnie to na fotelu się nie mieści. :)
Pokaż wszystkie (13) ›
 

nortus
 
Nie wielkość penisa, a jędra pupa kręci kobiety

Męskie tyłki są...
Na które części twojego ciała patrzą mężczyźni? Na biust, na nogi, na usta i oczy. A ty, gdy chcesz ocenić na pierwszy rzut oka atrakcyjność faceta? Na dłonie, usta i - nie ukrywajmy - na pośladki. Jaki powinny być te idealne i jakie kryteria powinny spełniać, by na stałe zagościć w kobiecych snach erotycznych?


Mężczyźni żyją w błędnym przeświadczeniu, że kobiety, w momencie gdy poznają przedstawiciela płci przeciwnej,patrzą na jego rozporek i oceniają
długość jego penisa. To absurd, bo przez materiał nie jesteśmy w stanie nic ocenić.

Dobrze, skoro chcecie panowie prześwietlić nasze myśli, pomoże wam dziennik.pl.

Zwracamy uwagę na wasze pośladki.

PO CZYM POZNAĆ, ŻE TYŁECZEK JEST SEXY?

Wiemy, jak wyglądają ładne piersi czy ładna damska pupa. A jak sprawa wygląda z tą częścią ciała u mężczyzn?

1.. Męskie pośladki powinny być jędrne. Pupa powinna być wysportowana, by zwracać uwagę. Już nasze babki mawiały,że o sile męskiego tempera-mentu świadczy twardość pośladków! Ponętnie wyglądają zarysowane po bokach wgłębienia, które zyskać można, ćwicząc na siłowni.

2.. Fajnie, gdy są gładkie. Wiele pań twierdzi, że najbardziej podobają się im gładkie męskie pupy (nierzadko wydepilowane) i najlepiej lekko
opalone. Ważne jest, by skóra na pośladkach była dobrze nawilżona i elastyczna, napięta i lśniąca. Włochate i pokryte nieestetycznymi krostkami poś-ladki nie powodują u kobiet żywszego bicia serca.

3.. Grunt to umieć się zaprezentować. Kobiety nie muszą widzieć całkiem nagiego ciała mężczyzny, by wyobraźnia zaczęła pracować na pełnych obrotach.
Pupa w bokserkach, owinięta ręcznikiem, dobrze skrojonych spodniach, dopasowanych jeansach, to jest to, za czym kobiety wodzą oczami.

POKAŻ PUPĘ, A POWIEM CI, KIM JESTEŚ

Co mówi o tobie, twoich możliwościach łóżkowych i charakterze twój "tył"?

1. Twoja pupa jest mała i jędrna, a pośladki przypominają orzeszki - masz duży temperament i nie mniejszy apetyt! Jednak czasami zbyt szybko biegniesz do celu, często przy tym zapominasz o partnerce i jej zadowoleniu. Twoje umiejętności niejednokrotnie przewyższają przeciętne, to sprawia, że wiele można ci wybaczyć, ale bez przesady.


SONDA
Która część ciała jest u mężczyzny najatrakcyjniejsza?
29 % = Twarz, zwłaszcza nos i oczy
58 % = Jego plecy i pośladki
13 % = Dłonie i zadbane paznokcie

2. Twoja pupa jest duża, ale jędrna, przypomina jabłko - jesteś obdarzony dość sporym temperamen-tem, ale często towarzyszy Ci słomiany zapał. Nie
jesteś typem wyczynowca, czy casanowy, niezbyt lubisz kilkugodzinne maratony, choć seks jest dla ciebie przyjemnością.

3. Twoje pośladki są małe, nieco płaskie, ale jędrne - cicha woda, wiele potrafisz, wiele możesz, sporo chcesz. Jesteś pomysłowy, czasem figlarny.
Choć nie należysz do zbyt mocno obdarzonych tempe-ramentem, nie znaczy to, że stronisz od seksu.

4. Płaska, pozbawiona jędrności pupa - jesteś leniem albo spocząłeś na laurach i nie chce ci się ani ruszać, ani uprawiać seksu. Idzie lato, pora zadbać o siebie! Rusz się czym prędzej!

---
I co kobitki, zgadza się z tym?
  • awatar Nortus & Potworna spółka: @Kosmopolitka: każdy na coś zwraca uwagę. jedni na dół inni na górę. wszystko jets dozwolone. ;)
  • awatar Expresja: panowie, już się tak nie pocieszajcie ;) jędrny tyłek jest dobry jako wabik - lecz potem - to już co innego ;D
  • awatar Rakszasa: Kompletna nieprawda. Ja jedynie zwracam uwagę na ubiór,wzrost i uczesanie. O tyłku raczej nie mysle...
Pokaż wszystkie (26) ›