Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 5 marca 2009

Liczba wpisów: 5

nortus
 

Ranek. Facet wstaje z łóżka i idzie do łazienki wziąć prysznic. Patrzy, a jego członek jest brązowy.
- Ewelina, cho no tutaj!
Żona z kuchni woła do niego:
- Czesław, jestem zajęta! Zajęta, rozumiesz? A to ugotuj, a to upierz, wyprasuj, zmyj podłogę. Dzieci do szkoły, dzieci ze szkoły. Śniadanie, obiad, kolacja. I tak w kółko. Nie mam czasu nawet d..y podetrzeć.
- Ooo... właśnie! O tym chciałem z tobą porozmawiać!Policjant zauważył w parku, że przygląda mu się jakiś chłopiec. Podchodzi do chłopca i pyta:
- Widzę chłopczyku, podoba ci się mój mundur?
- Tak, proszę pana.
- I mój pistolet też ci się podoba?
- O, tak!
- To pewnie jak dorośniesz, chciałbyś być policjantem?
- Chciałbym, ale to niemożliwe.
- Dlaczego?
- Bo ja się dobrze uczę.Ewa w raju nie usłuchała zakazu Stwórcy i za namową węża zerwała jabłko z drzewa. Za ten czyn została wraz z Adamem wyrzucona za bramę raju. Na odchodne Ewa usłyszała głos z góry:
- Za ten czyn zapłacisz krwią!
Po kilku dniach Ewa natknęła się na tego samego węża, który ją namówił do zerwania jabłka i mówi:
- Przez ciebie teraz będę musiała płacić krwią!
- Oj, nie marudź! - mówi wąż. - Wynegocjowałem ci to w dogodnych miesięcznych ratach.
Mąż mówi rano do żony:
- Śniło mi się, że umarłem.
- Jak długo byłeś w czyśćcu?
- Ani chwili. Jak tylko Święty Piotr mnie zobaczył, zaraz zawołał: "Ty, Fąfara! Znam ja tę twoją babę. Czyściec w porównaniu z nią, to niewinna igraszka. Idź od razu do nieba!".
Pokaż wszystkie (4) ›
 

nortus
 
Ciekawie się zaczął dzisiejszy dla rodziny w Gjesdal (Rogaland).

O dom zahaczyła ciężaróweczka przewożąca sól do posypywania drogi,żeby nie było wypadków. Ha ha ha

Chociaż groźnie wygląda nikomu nic się nie stało, ani w samochodzie ani w domu.Jedynie córka śpiąca w łóżeczku na I piętrze wylądowała z łóżkiem w ... garażu.
 

nortus
 

Zmywaj naczynia, a urosną ci piersi

Zapomnij o silikonie i operacjach plastycznych. Jeśli chcesz, by twoje piersi stały się większe i jędrniejsze w sposób jak najbardziej naturalny,
po prostu zmywaj naczynia. Niemieccy naukowcy odkryli, że podczas tej czynności zostają uruchomione mięśnie znajdujące się na żebrach i połączone z piersiami za pomocą tkanki łącznej. Mają one wpływ na wygląd piersi.


Jak mówi cytowana przez gazetę mieszkanka Warszawy
zmywanie naczyń jako ćwiczenie poprawiające wygląd piersi rzeczywiście ma sens "Jeszcze niedawno moje piersi przypominały małe cytrynki. A teraz... naprawdę mam się czym pochwalić! Zrobiły się takie piękne, bo każdego dnia zmywam gary. Kiedyś tego nie znosiłam, ale teraz nie można mnie odgonić od zlewu."

Potwierdza to też jeden z fizjoterapeutów, który twierdzi, że zmywanie naczyń może rzeczywiście być świetnym ćwiczeniem. Należy tylko pamiętać,
żeby wykonywać je regularnie. Nie można też zarzucić go po uzyskaniu oczekiwanego kształtu biustu, bo efekt może zaniknąć.
===
Drogie panie - nie na traktory ale do zmywaków!
  • awatar Anette: hmm.. ciekawa teoria :)
  • awatar Nortus & Potworna spółka: @soniadiavolo: bzdety, bzdety. Bo się naczyć nie chce myć i wykorzystuje biednych frajerów płci brzydszej. :)
Pokaż wszystkie (2) ›
 

nortus
 

Słuchacze Radia Maryja grożą sędzi

Oskubiemy cię - napisali miłośnicy Radia Maryja na pocztówce z Matką Boską.

I wrzucili do skrzynki sędzi, która ma wydać wyrok na europosła Witolda Tomczaka. A jego proces może przedawnić się w czerwcu.

Gdy Małgorzata Zimorska-Abdulajew przyjedzie pod sąd w Ostrowie Wlkp., tuż za nią będzie policja. A gdy skończy pracę, to w obstawie wróci do domu. Bo Zimorska wyjęła ze swojej skrzynki listy z pogróżkami.

Pierwszy: widokówka z Matką Boską, a na odwrocie obelgi.
Drugi: na kawałku kartki. I tam obelgi oraz żądania, by europosłowi Witoldowi Tomczakowi włos
z głowy nie spadł, bo jak nie, to "licz swoje dni".

Zimorska-Abdulajew od lat próbuje osądzić Tomczaka
którego prokuratura oskarżyła o znieważenie polic-jantów. A chodzi o sprawę z lata 1999 r.Tomczak - wówczas poseł AWS - jechał nocą jedną z ulic Ostrowa. Tyle że pod prąd. Gdy policjanci posła zatrzymali,usłyszeli obelgi,ale Tomczak na proce-sie się do tego nie przyznaje. I rzadko pojawia się na wokandzie.

Dlatego sprawa ciągnie się już kilka lat. Ruszyła z miejsca, gdy został upomniany, że dostanie grzywnę. Ale europoseł od razu zaczął kontratak. Gdy sąd przesłuchiwał świadków, poseł w Radiu Maryja nawoływał do obrony swojej osoby i narzekał
że sąd go prześladuje.

Te apele do słuchaczy trafiły. Podczas ostatniej rozprawy - 9 lutego, korytarze sądu w Ostrowie dudniły od Roty śpiewanej przez kilkadziesiąt osób z całego kraju. Nie kryły, że z radia słysza-ły o pośle,który jest "nękany przez antypolski sąd". Tak mówiła pani Łucja: - Przyjeżdżam tu, bo poseł walczy o losy narodu.

Gdy jedni śpiewali i modlili się na korytarzu, na sali sędzia Zimorska-Abdulajew próbowała zapanować
nad śpiewającą publicznością, europosłem i jego dwoma obrońcami.Zaczęło się od kary dla adwokatów:
To nie jest sejmowa mównica,więc proszę zachowywać
się odpowiednio - dyscyplinowała ich sędzia. A że bez efektu, to wyprosiła ich z sali i dała po tysiąc złotych kary.Publiczność zaczęła krzyczeć, ktoś zaintonował hymn Polski, a Rotę śpiewała już cała sala. Sędzia kazała śpiewającym wyjść z sali. Ale wyszedł też oskarżony poseł mówiąc, że bez swoich obrońców zeznawać nie będzie. I dostał 2 tys. za obrazę sądu.

I choć następna rozprawa dopiero 16 marca, to sędzia nie rusza się bez ochrony przedzwolennikami
posła Tomczaka.Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie twierdzi, że sprawa traktowana jest
poważnie,a śledztwo dotyczy bezprawnego wpływania na proces sądowy.
Przyznaje, że jedno z pism, które dostała sędzia, podpisane jest imieniem i nazwiskiem. Ale czy jest prawdziwe? Walczak: - Za groźby wobec sędzi grozi do pięciu lat więzienia.

Sędzia Zimorska-Abdulajew nie chce rozmawiać. Jej przełożeni twierdzą, że sprawę prowadzi wzorcowo, a groźby nie zatrzymają procesu.

A poseł Tomczak? Twierdzi, że dopiero od "Gazety" dowiedział się o pogróżkach. - Ja się od nich odcinam, nie mam z nimi nic wspólnego - mówi i
dodaje, że to może być nawet wymierzona w niego prowokacja.

A co sądzi o śpiewach i przerywaniu procesu przez swoich zwolenników? - To ludzie zatroskani o praworządność i prawidłowe funkcjonowanie sądów. Nigdy nie zachowywali się niegodnie.

Tomczak w 2004 r.trafił do Parlamentu Europejs-kiego z list Ligi Polskich Rodzin, a obecnie jest w Ruchu Przełomu Narodowego.
  • awatar Expresja: wiedziałam, ze ksiądz R. ma coś w sobie ;D
  • awatar agha_ciupaga: ..... czy to naprawde Polska ? :-(
  • awatar Nortus & Potworna spółka: @agha_ciupaga: tak. Dobra, cudowna, słowiańska i na wskroś i w poprzek katolicka, miłosierna, uczciwa i kojąca Polska jest. Chyba lepiej się jednak powiesić.
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 

Obejrzałem przed chwilą pierwszy odcinek programu
"Moment prawdy". Specjalnie polowałem na ten program i cóż, było tak jak się spodziewałem: dla pieniędzy ludzie robią z siebie pośmiewisko,pełny ekshibicjonizm, robienie z siebie kreatury tylko i wyłącznie dla pieniędzy.
Szkoda, że odpadł chłopak na pierwszym pytaniu bo ciekawe czy by odpowiedział, że okłamuje klientów świadomie aby dostać premie. Jeżeli powiedziałby tak - to może nie wracać do pracy w banku, a jeśli - nie to wykrywacz by go odrzucił.
Jestem pewny reakcji.

Kolejny program, na który szkoda czasu. Podobnie jak BB, Bar i robienie z siebie "G" dla kasy.

Dobrej nocy życzymy
  • awatar nianiamcfi: czy możesz mi powiedzieć na jakim kanale jest ten program Ps.: Fajna nocia.
  • awatar nianiamcfi: http://3dwhite.pl/?click=68365d79c6d5c13c3c91756e8d1b88fc Jeśli chcesz to kliknj jeśli nie to nie klikaj...!
  • awatar plotyn: zgadzam się, że niektórzy dla kasy największe brudy wyciągną. Bawiła mnie też poważna mina p. Chajzera, jakoś mi to nie pasowało; swoją drogą prowadził fajniejsze programy
Pokaż wszystkie (10) ›