Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 12 lutego 2009

Liczba wpisów: 9

nortus
 

Witam.

To już naprawdę skandal jest, żeby człowiek we własnym łóżku był traktowany jak niewolnik i nie mógł nawet nogą ruszyć.
Do Strasburga napiszę, a co niech małpiszon jeden się nauczy kto tu jest panem w domu!

Dzienne ADHD a w nocy to jednak jest Xylia, przyszła nocną porą do mojego łóżeczka żeby sobie pospać smacznie do rana. Oczywiście urządziła mi koncert nocnych mruczanek na dobranoc. Słodka.
Ale położyła się tym razem nie w nogach jak zawsze, koło stóp czy kolan ale bezczelnie na wysokości kolan ale między nogami.
I co? W ogóle ruszyć się nie mogłem. Ani zmienić pozycji ani nogą poruszać.
No jak tak można traktować swojego pana Bossa?
 • awatar Nortus & Potworna spółka: to moje są grzeczne. Silka nigdy nie wbijała mi pazurków. Ale potrafiła tak nieziemsko patrzeć prosto w moje oczy póki je nie otworzyłem. Jak już otworzyłem to był koniec spania a czas zabawy.
 • awatar Blanka: Skąd ja to znam? Albo jak kochane kociątko tak się położy na pościeli, że dla mnie, to tylko skrawek zostaje ;)
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @Blanka: ja dzisiaj musiałem spać w ... poprzek łóżka.
Pokaż wszystkie (6) ›
 

nortus
 

Od czasu jak zostawił, znowu, możliwość anonimowego komentowania wpisów na blogu - a to dla znajomych - pojawił się jakiś dupek reklamowy.

Codziennie wpisuje mi swoje reklamy viagry lub jakiś programów komputerowych. Może to i fajne rzeczy są ale dla zasady nie skorzystam. Nienawidzę nachalnej i upierdliwej reklamy.

Więc on wpisuje a ja kasuję. Ciekawe komu znudzi się szybciej. Teraz już podszywa się pod inne osoby ale jak i tak wiem co skasować. Mógłbym to zostawić ale będę upierdliwy i będę kasował.

Ciekawe jemu płacą za sprzedaż czy za dokonywanie wpisów w necie?
 • awatar Tomasz Wójcikowski: Dostaje kasę od sprzedaży. Wysłanie miliona linków w internecie jest tak tanie, że skuteczność na poziomie 0,002% jest opłacalna. Od przyszłym tygodnia będziemy blokować takich delikwentów per IP.
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @Tomasz Wójcikowski: suuuuuuper
 • awatar samba: Pierwsze " Miasto Szczecin" = ciekawe.
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 

Archeolodzy odkryli osiem grobowców w pobliżu piramidy schodkowej w Sakkarze.

Szczególnie interesujący okazał się jeden z grobowców, jego wieko zostało upuszczone podczas transportu kilka tysięcy lat temu.

Odnalezienie niesplądrowanych grobowców to prawdziwa rzadkość.

wiadomosci.wp.pl/(…)kat,title,Odkrycie-jak-z-Indian…

No to może niech zajrzą wreszcie do środka piramid i pod nie. Może tam faktycznie są skarby starożytności - mówię o wiedzy a nie o złocie.
 

nortus
 
Zatrzymano 2 osoby podejrzane o kradzież 4 czołgów

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Lublina podejrzewanych o kradzież z poligonu w Jagodnem czterech starych, niesprawnych czołgów, służących jako makiety do ćwiczeń. Złodzieje chcieli je sprzedać na złom.

Kilkudziesięcioletnie, niesprawne czołgi (m.in. bez gąsienic) służące jako makiety, zginęły z poligonu wojskowego w Jagodnem (Lubelskie) w
nocy z wtorku na środę. Każdy z nich waży ponad 20 ton. O kradzieży poinformował policję dowódca poligonu.

W środę policjanci zatrzymali w miejscowości Biała pod Radzyniem Podlaskim lawetę, na którą załadowano stary niesprawny czołg. Kierowca lawety tłumaczył, że wykonywał zlecenie przewozu czołgu do huty w Stalowej Woli.
Policjanci ustalili, że trzy pozostałe czołgi trafiły do jednego ze skupów złomu w Lublinie. - Kiedy funkcjonariusze przybyli do skupu, okazało się, że stoją tam trzy stare maszyny.

Zatrzymano dwóch mieszkańców Lublina podejrzewa-nych o kradzież i zorganizowanie wywozu starych czołgów z poligonu. - Mężczyźni ci nie są
wojskowymi.
 • awatar gość: wielki czolg wolny lecz silny :D
 • awatar łukasz: czooooooooooooooooooooołg
 • awatar gość: :) Wielki :( Silny :D :)
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 

Sześć koszy pełnych przeterminowanych artykułów spożywczych znaleźli w poniedziałek studenci w hipermarkecie Kaufland w Słupsku.
Zgodnie z obietnicą za każdy produkt powinni dostać 5 zł - w sumie 2 tysiące 600 zł.
Nie dostali nic.

Zdjęcia z telefonu komórkowego Mateusza. Pracownicy hipermarketu ekspresowo zabierają z półek przeterminowaną mąkę (data przydatności do spożycia - 30.09.2008 r.), żeby nie wpadła w ręce poszukiwaczy nieświeżych produktów.

Sprawą zajęła się policja.

Studenci znaleźli sposób na zarobek, bo każdy, kto znajdzie w sklepie przeterminowany produkt, w ramach przeprosin powinien otrzymać od sklepu 5
zł. To jest tzw. gwarancja świeżości, którą daje sieć sklepów Kaufland swoim klientom. Taka informacja jest zarówno przy sklepowych kasach, jak i na stronie internetowej Kauflandu. A wyko-zystują to sprytni studenci z Gdyni, którzy odwiedzili już niemal wszystkie Kauflandy na Pomorzu. W Słupsku padł rekord.

- Półki uginają się od nieświeżych produktów. Jest
tu tego naprawdę mnóstwo-przestrzega Mateusz, który w poniedziałek wraz ze swoimi pięcioma kolegami zrobił dwugodzinny nalot na słupski Kaufland.

- Nie było żadnych problemów ze znalezieniem starych artykułów spożywczych.
Lodówki były pełne mrożonek z datą ważności do 2008 roku, na półkach leżały całe partie przeter-minowanych zupek chińskich, dżemów, napojów, sosów tabasco a nawet piwa. Stara mąka została dopuszczona do sprzedaży z pełną premedytacją. Nie zdążyliśmy jej wpakować do naszych koszy, Szybko była ściągnięta przez pracowników na chwilę przed naszym wejściem na dział z mąką. Zaraz jak pracownicy zorientowali się, czego
szukamy.

Mateusz miał w swoim koszu 87 starych produktów. Jego koledzy podobnie. Do kasy podjechali z 520 starociami. Niestety, obiecanych 5 zł za każdy produkt nie dostali.Obliczyli,że w sumie należa-łoby się im 2 tysiące 600 zł!
Powiadomili też policję.

- Policjanci spisali wszystkie przeterminowane towary, a teraz prowadzimy czynności zmierzające do ukarania właściciela sklepu. Przeterminowane towary na półkach, to wykroczenie przeciw ustawie o bezpieczeństwie żywienia i żywności. Grozi za to kara do 5 tysięcy złotych grzywny.

Studenci złożyli też wniosek o skierowanie sprawy na drogę sądową.Zdaniem rzecznika praw konsumenta sprawa w sądzie jest wygrana.

- Pięć złotych zostało obiecane i podane do publi-cznej wiadomości, a więc jest to przyrzeczenie publiczne,o którym mówi artykuł 919 Kodeksu cywil-
nego: kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowią-zany jest przyrzeczenia dotrzymać - podkreśla
Marek Zapolski, miejski rzecznik praw konsumentów w Słupsku. - Kaufland powinien studentom jeszcze podziękować. Bo dzięki temu z półki zniknęły
przeterminowane produkty.
Dyrektor generalny już kiedyś dziękował.
Pokaż wszystkie (2) ›
 

nortus
 

ale jaka piękna i ciepła o dziwo. Nawet rękawiczki i szalik nie jest potrzebny.
 • awatar whiteandblack: Lubie jak na drzewach osadza się śnieg... :)
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @...KASZMIR...: taka szadź jest piękna. tyko musi być mróz, a dzisiaj jest plus 3
 • awatar rittus: Ach Szczecin :)
Pokaż wszystkie (4) ›
 

nortus
 

Dzienna ADHD, nocna Xylia jest bardzo dziwna.
Gdy leży koło mnie i ją głaszczę to mruczy i mruczy i końca nie ma.W pewnym momencie przesuwa się o kilka centymetrów, tak żeby być poza zasięgiem mojej ręki. Więc ją już nie głaszczę.
No to za chwile zmienia pozycję w taki sposób żeby mnie dotykać grzbietem albo łapką. Żeby być opartą o mnie.
Kochany szkrab.

Jak dostaje jedzonko z puszki to dzieli je sobie na dwie części. Pierwszą wtranżala od razu a drugą albo zje albo ja ją muszę wyrzucić.
Ale jak dostaje żywe mięso to już sobie nie dzieli - zjada wszyściutko, bardzo dokładnie (tak jak i mleczko witaminowe) a później przychodzi do mnie, siada naprzeciwko i się oblizuje, i oblizuje i oblizuje. Czasami też dodatkowo mruczy
Zadowolona? Mam nadzieję.
Bo jak nie to jej ogon odgryzę.
Dobranoc
 • awatar Afro-Ditta (Panna Dorotka): chyba z charakterku jest zupełnie jak mój kocur :) branoc!
 • awatar anita88: O, masz kocurka;) to wyjątkowe stworzonka;)
Pokaż wszystkie (2) ›