Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 13 listopada 2009

Liczba wpisów: 18

nortus
 

Za oknem zimno i chłodno. I mało przyjemnie.
Małpiszon szaleje, no bo długo musiała być spokojna skoro ja spałem :D to i ona cicho czekała kiedy oczka otworzę.
Wniosek jeden: precz z Gospodyniami domowymi. Przecież przez nie nie można spać!
Żeby jakikolwiek przyzwoity program się zaczynał o północy. To TVbezrobotni a nie dla ludzi.

Kawusia się wlewa do żołądeczka i robi się tak cieplutko w środku.
A małpa nie może się zdecydować: iść na balkon czy być w salonie. I stoi w otwartych drzwiach a ja marznę. Jak wyjdzie i przymknę drzwi to ona zaraz wraca do domu.

Podobno dzisiaj 13 i piątek?
No to miłego dnia :D
Nie pech Was opuści i przejdzie na Waszych wrogów
:*
 • awatar cosmo7: Dzień dobry :*
 • awatar maurycio76: sliczny portrecik :)
 • awatar badyl.: Dzień dobry. :* Oddaję Ci całe krakowskie słoneczko.
Pokaż wszystkie (15) ›
 

nortus
 

*Najstarszym pracownikiem w Polsce jest 95-letni*

Feliks Grejciun,kaletnik z Częstochowy, zwycięzca konkursu "Gazety Wyborczej" i PKPP Lewiatan

"Stary człowiek i może ..... pracować".
*Laureat pracuje już 70 lat*

Organizatorzy konkursu chcieli przełamać stereotyp
że 60-, 65-, a nawet 80-latkowie powinni kończyć karierę zawodową.Zgłoszeń mieli ponad pół tysiąca

Statystyczny Polak uważa, że Polka staje się stara w wieku 59 lat, a statystyczna Polka za starego uważa 64-letniego mężczyznę.

Dla uczestników konkursu wiek to tylko data w dowodzie. Grejciun mówi, że będzie pracował dopóki będzie żył.

---
Rozumiem, że dziadkowi się nudzi i dlatego pracuje
Chociaż jeżeli jest kaletnikiem i kiedyś też nim był to się nie dziwię, że pracuje.
Rzemieślnicy mają najniższe emerytury krajowe, bo jako prywaciarzom nigdy nic się im nie należało w tym kraju. To zawsze byli ludzie drugiego sortu - i wiem co mówię,bo moi rodzice byli prywaciarzami.
Mama opłacała nawet podwójne składki na ZUS żeby mieć zwiększoną emeryturę. Tak, takie dobre państwo polskie było kiedyś. Mogłeś opłacać podwojone składki na ZUS. I po kilku latach opłacania tych podwójnych składek była w ZUSie i w luźnej rozmowie wyszło, że najniższa emerytura krajowa i tak będzie wyższa od tej podwójnie opłacanej składki.
Cudowny kraj mlekiem i miodem płynący.

Tak więc jak facet ma 600 zł emerytura to może i "chce" pracować do śmierci.
A ma inne wyjście?
Ma, może szybko umrzeć :(
 • awatar IsSskierkaAa: ahahahaha... jeki demotywator.. XD zajebisty!! ;)
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @IsSskierkaAa: prawdziwy :)
 • awatar kokosowy'bananek: ooo ale fajne! ;) a ciekawe jak odmienia się tą nazwę, może wiesz? bo ja z polskiego wiedza nigdy nie grzeszyłam :| :p mnie pech się dzis trzyma jak narazie, chociaż nie narzekam, zawsze moze byc gorzej.
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 

Watykański rocznik statystyczny podaje, że do sądów biskupich w Polsce trafia rocznie niemal 3,5 tysiąca wniosków o orzeczenie nieważności sakramentu małżeństwa. Ten wynik daje nam drugie miejsce na świecie, za Włochami, podaje "Dziennik Polski".

Ubiegły rok był pod tym względem rekordowy. W sądach biskupich w Polsce zarejestrowano ponad 10 tys. wniosków o unieważnienie małżeństwa.

W Sądzie Metropolitalnym w Krakowie jeszcze kilka lat temu korytarze były przez większą część dnia puste. Sytuacja zmieniła się po wejściu w życie nowego kodeksu prawa kanonicznego. Dopuszcza on jako przyczynę nieważności małżeństwa "niedojrzałość emocjonalną partnera". W sądzie są teraz dni,gdy kolejka petentów liczy kilkadziesiąt
osób. Na biurkach sędziów leżą akta ponad dwustu spraw!

---
nieeeeee, media kłamią. Skoro 122% Polaków to sami dobrzy katolicy to jak to możliwe, że się rozwodzą. To jacyś wrogowie, przechrzty jakieś.
Na stos rozwodników i do Torunia w kawałeczka wysłać.
 

nortus
 

Przynieście nam kawuni i gazetkę - dla mnie
a kabanoski dla Xylii :D

Miejcie serce.
Jest tak zimno.
 • awatar cosmo7: Ja nie dopiłam pół kubka kawy... Bez kitu 13-ty!!!
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @Arachne27: to do kawusi. a dla kociaka? nie mam siły iść na Manhattan !
 • awatar Nortus & Potworna spółka: okazało się, ze nie jest tak źle. wystarczyło tylko ubrać: 4 polary, 2 pary spodni, 2 kurtki, 3 podkoszulki (podobno na cebulkę to zdrowo, grypa się boi i ucieka wtedy) oraz rękawiczki takie syberysjkie a na kozaki nakładkę filcową zdiełano w cccp. I wtedy jest OK. Wiec kupiłem dla X. kabanoski i inne jedzonko. Kupiłem jej też szeleczki - jeszcze ich nie widziała, bo od razu ucieknie za meble. Sobie kupiłem rybkę na obiadek i ..... nie kupiłem kawy. Sklerotyk, zapomniałem. Zapomniałem o napoju bogów i życia. Szeleczki ubiorę X. gdy będzie śniegu po pachy (tylko że w Szczecinie to może po pachy Xylii się uzbiera, jak będę przez tydzień ściągał śnieg z całego osiedla ) to pójdziemy na spacer. A co, niech wie jak jej przodki żyły w kraju tajgi i mrozu. :D :D :D
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 

*Mordercy dostaną drugą szansę.Dzięki politykom*

Byli już skazani, ale dzięki błędom polityków dostaną drugą szansę. Jak dowiaduje się Radio TOK FM sprawcy kilkuset najokrutniejszych zabójstw
ostatnich lat chcą wznowienia procesów. Wnioski w tej sprawie już wpływają do Sądu Najwyższego.

*Wszystko dlatego że w 2005 politycy bezprawnie skrócili ścieżkę legislacyjną*

W 2005 roku sejm przyjmował poprawkę do kodeksu karnego. Chodzi o regulacje dotyczące zabójstw dokonanych ze szczególnym okrucieństwem, przy użyciu broni czy z motywów zasługujących na szczególne okrucieństwo.
Trybunał Konstytucyjny przyjrzał się tym regulac-
jom i uznał niekonstytucyjność przepisów dotyczą-
cych zabójstwa w formie kwalifikowanej - mówi sędzia Artur Ozimek z Sądu Okręgowego w Lublinie.

Chodzi o to, że politycy skrócili ścieżkę legislacyjną, a w związku z tym Trybunał Konstytucyjny musiał uchylić przepisy.

Sprawa ma ogromne znaczenie, bo na podstawie błędnych regulacji skazywano przez kilka lat. - Z tego co wiem może chodzić o kilkaset tego typu spraw, które teraz będą wracały na wokandę - mówi sędzia Ozimek i dodaje, że nie wiadomo jeszcze dokładnie jak wznowione procesy będą przebiegały. W sprawie wypowiedział się już Sąd Najwyższy, który radzi by nie wracać do postępowania dowodo-
wego. - Sąd musiałby w takim przypadku zbadać zgromadzony wcześniej materiał i wymierzyć karę - mówi profesor Piotr Hofmański, rzecznik Sądu Najwyższego. Jego zdaniem taka forma procesu byłaby lepsza między innymi ze względu na ograniczenie kosztów.

Jak ustaliło Radio TOK FM pierwsze wnioski o wzno-
wienie procesu już napływają do Sądu Najwyższego - Szczerze powiem dziwiłbym się gdyby te wnioski nie napływały - mówi prof. Hofmański i podkreśla, że skazani za zabójstwo nie mają nic do stracenia.

- Jedno jest pewne. Na skutek tych postępowań nie dojdzie do pogorszenia ich sytuacji - wyjaśnia rzecznik Sądu Najwyższego. Skazani mają teore-tyczne szanse na mniejszy wyrok. - Uchylone przepisy przewidywały,że za najgorsze zabójstwa kary były dwie:25 lat pozbawienia wolności oraz kara dożywotniego pozbawienia wolności - mówi prokurator Marek Zych i dodaje, że w tym
momencie dolna granica kary to 8 lat dla każdego rodzaju zabójstwa.

Nie da się dokładnie obliczyć ilości spraw, które już wróciły na wokandę, bo zgodnie z przepisami część wniosków trafi do Sądu Najwyższego, a część do Sądów Apelacyjnych. Pojawia się też problem kosztów ponownego postępowania. - Tej kwestii nie da się oszacować. Zależy w jakim zakresie
będą wznawiane postępowania. Nikt nie jest w stanie podać dziś kwoty- mówi prof. Hofmański.
---
Sztandarowe pomysły poprzedniego rządu.
Premier prawnik (?), zioberek prawnik (?), prezydent prawnik (?).
A ktoś mądry kiedyś powiedział, ba, jego słowa są na pomniku w Gdańsku: "niech prawo zawsze prawo znaczy" - tam nie ma" chodźmy na skróty.
 

nortus
 

Będą pociągi z bajerami

Klimatyzacja, gniazdka do podpięcia laptopa, panele LCD wyświetlające filmy, wygodne fotele - takie atuty będą miały nowe szynobusy, które mają trafić do naszego regionu.

Pasażerowie, którzy będą korzystać z nowego taboru, będą mogli poczuć się jak w innej epoce. Specyfikacja przetargu wymaga bowiem od dostawcy wielu udogodnień dla podróżnych. Nowością, do tej pory na liniach regionalnych niespotykaną, będzie klimatyzacja.Pasażerowie będą mieli do dyspozycji w każdym z pociągów 150 wygodnych foteli z podło-kietnikami i zagłówkami.

Pod ręką mają być gniazdka umożliwiające ładowanie
telefonów komórkowych czy też laptopów. System GPS pozwoli z kolei wyświetlić na monitorach LCD
znajdujących się w składzie informacje na temat dokładnej lokalizacji pociągu, najbliższych stacjach czy też prędkości pociągu. Na monitorach
będzie też można wyświetlić filmy, chociaż ze względu na prawa autorskie nie należy spodziewać się hollywoodzkich hitów, ale raczej reklam. W każdym z pociągów będzie też miejsce do przewozu rowerów. Skład dostosowany będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komfortową pracę ma mieć także maszynista, który dostanie do dyspozycji duży pakiet urządzeń i danych pozwalających bezpiecznie i oszczędnie prowadzić pociąg.

Wiadomo już, na jakich trasach nowe szynobusy będą kursować. W pierwszej kolejności ma trafić na trasę *Szczecin-Goleniów-Kołobrzeg-Koszalin*,
Szczecin-Szczecinek-Chojnice oraz Szczecin-Wałcz-
Piła (po odbudowie zniszczonej końcówki trasy przed Wałczem).

Szynobusy mają trafić do eksploatacji w 2011 i 2012 r.


Wreszcie będzie można jeździć jak człowiek.
 • awatar Amy Blue Rose: O proszę jaka niespodzianka :]
 • awatar Nortus & Potworna spółka: czyżby cywilizacja się zbliżała do Odry?
 • awatar gość: pewnie drugie intercity i ceny z kosmosu :D
Pokaż wszystkie (6) ›
 

nortus
 

28 tys. Brytyjczyków ogląda czarno-białą telewizję

28 tys. ludzi w Wielkiej Brytanii wciąż ogląda swoje ulubione programy w czarno-białych telewizorach - informuje w czwartek portal BBC News. Dane te ogłosił odpowiedzialny za pobór abonamentu urząd TV Licening.

W połowie listopada mija 40 lat od nadania pierwszych kolorowych programów w kanałach BBC1 i ITV. BBC zauważa, że dziś nowe technologie zmieniły sposób oglądania telewizji - ogląda się ją przez internet,z użyciem telefonów,komputerów i konsol do gier, choć najbardziej popularnym sposobem pozostaje nadal leżenie na kanapie przed telewizorem.

Statystyki pokazują, że czarno-białe odbiorniki wciąż żyją i nie przeszły całkowicie do historii - zauważa BBC. Rzecznik TV Licening Fergus Reid
przypomina natomiast Brytyjczykom, że abonament muszą płacić wszyscy oglądający telewizję - bez względu na to, jakiego sprzętu używają.Myślałem, że już nie ma takich odbiorników, pomijając takie małe przenośne.
A tu niespodzianka.
 • awatar Anette: hm.. u mnie taki stał jeszcze w zeszłym roku w kuchni. ale umarł smiercia naturalną
 • awatar deja vu: a ja też gdzieś jeszcze taki mam :d tylko kurcze nie mam pojęcia gdzie on sie teraz podziewa.. hmm.. strych??któraś z szaf??piwnica?? ciul wie ważne że gdzieś sobie jeszcze żyje i może wkrótce zawita do mojego nowego mieszkanka?? :d
 • awatar Kochanka Diabła: A ja tam w to nie wierzę.Kto tak naprawdę sprawdzi jakiego koloru masz ekran?Po prostu abonament na TV czarno-białą jest o wiele tańszy niż na kolorową.Ot,cała filozofia...
Pokaż wszystkie (4) ›
 

nortus
 

I AM NOT YOUR FRIEND IF.....
you have to think before you speak to me!

I AM NOT YOUR FRIEND IF.....
my presence ever makes you feel uncomfortable!

I AM NOT YOUR FRIEND IF.....
you have to thank me for everything i do for you!

I AM NOT YOUR FRIEND IF.....
you have to say sorry for everything that you don't do!

I AM NOT YOUR FRIEND IF.....
you have to ask me for favors!

I AM NOT YOUR FRIEND IF.....
you think i would not be curious to know your new philosophy of life!

I AM NOT YOUR FRIEND IF.....
you go by what i say and do not understand what i don't say!

I AM NOT YOUR FRIEND IF.....
you think that listening to your dreams would put me to sleep!

I AM NOT YOUR FRIEND IF.....
you think that seeing you in pain, would not bring a tear to me!

I AM NOT YOUR FRIEND IF.....
you think I do not remember the first time we met!

I AM NOT YOUR FRIEND IF.....
you don't see the thousand ways I try to make you happy!

I AM NOT YOUR FRIEND IF.....
you don't realize how your smile brightens up my day!

I AM NOT YOUR FRIEND IF.....
you would rather keep quiet when you really wanna talk!

I AM NOT YOUR FRIEND IF.....
you hesitate to ask me to stay back when you think we should be together!

I AM NOT YOUR FRIEND IF.....
you take too much time to tell me what i mean to you!

Am I Your FRIEND ????to tytułem wstępu do tematu
 

nortus
 

*W ciągu dwóch dni złapał 500 kierowców*

Fotoradar stał przez dwa dni przy drodze w gminie Ustka. Urządzenie miało pracować do końca roku. Przewidziany limit zdjęć wykorzystało jednak... w
dwa dni!


Fotoradar przez dwa dni w gminie Ustka ustrzelił aż 500 kierowców przekraczających prędkość.


Przenośny fotoradar stał w Duninowie, Grabnie, i Zimowiskach w sobotę i w niedzielę 24-25 października.

O jego postawieniu władze gminy nikogo nie poinformowały i dlatego działalność urządzenia wyszła na jaw dopiero teraz, gdy złapani przez nie kierowcy zaczęli dostawać mandaty za zbyt szybką jazdę.

Strażnicy miejscy zapewniają, że nie ukryli fotoradaru w koszu na śmieci czy w innym tajnym miejscu. Ich zdaniem urządzenie było bardzo dobrze widoczne, bo stał na poboczu drogi, dwa metry od jezdni. Fotoradar pracował od godz. 9
do 17.

Urządzenie było tak ustawione, że rejestrowało wszystkie samochody przejeżdżające obok niego z prędkością niż dozwolone na terenie zabudowanym
50 kilometrów na godzinę. Zdjęcia robiło tylko tym samochodom, które przekroczyły dozwoloną prędkość przynajmniej o 20 kilometrów. Czyli zamiast maksymalnie 50 kilometrów na godzinę jechały 70 kilometrów na godzinę i więcej.

Zebrane przez fotoradar okazały się zatrważające.

- W czasie bardzo złych warunków atmosferycznych urządzenia zanotowało 2500 kierowców którzy przekroczyli dozwolona prędkość, a 500 z nich jechało z prędkością 70 i więcej kilometrów na godzinę - mówi Robert Krzos, komendant straży gminnej w Ustce. - Było nawet kilka przypadków, że kierowcy jechali z prędkością 100 kilometrów na godzinę. Niektórym kierowcom fotoradar zrobił
zdjęcie kilka razy w ciągu jednego dnia.

Złapani przez fotoradar kierowcy pochodzili głównie ze wsi gminy Ustka, Słupska i okolic. Wpadło także kilku kierowców z innych miejsco-
wości województwa pomorskiego, a także zachodnio-pomorskiego.

O postawieniu fotoradarów urzędnicy gminy Ustka myśleli od wiosny tego roku.
Tłumaczą, że sygnały o bardzo szybko jeżdżący po terenie zabudowanym kierowcach zgłaszali im na zebraniach wiejskich mieszkańcy Wytowna,Zaleskich
Objazdy i Rowów.

Dodam tylko, że jest to droga niezbyt fajna do jeżdżenia. Wąska, bez pobocza, udrzewiona, wioski.
 • awatar gość: powinni na tej drodze ustawic z 15 fotoradarów!
 • awatar Hugs/d.Wieprzny: fotoradar może być sposobem na dziurę budżetową
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @gość: może nie popadajmy w skrajność. jeden wystarczy, może dwa. to niezbyt wielka odległość tylko że latem to droga przez mękę - turyści :D
Pokaż wszystkie (12) ›
 

nortus
 

Polacy znów są w czołówce, jednak tym razem nie ma się czym chwalić. Chodzi bowiem o niechlubny ranking najbrzydszych ludzi na świecie. Według serwisu BeautifulPeople.com na taką opinię zasłużyli sobie także Rosjanie i Brytyjczycy.

Serwis istnieje od 2002, ale najpierw działał tylko w Danii. Potem zaczął zdobywać kolejne rynki, a w październiku tego roku jego twórcy
postanowili udostępnić swoje usługi internautom na całym świecie. Jest jednak jeden warunek. Muszą być piękni.

BeautifulPeople.com to połączenie portalu randkowego z serwisem społecznościowym. Tutaj można znaleźć sobie i pracę i partnera, a przy
okazji skorzystać z zaproszeń na ekskluzywne przyjęcia. Strona wywołuje wszędzie wiele kontrowersji, ponieważ zdecydowanie dyskryminuje osoby, mówiąc delikatnie, "atrakcyjne inaczej".

Ostatnio na portal obrazili się Brytyjczycy. Bo według użytkowników BeautifulPeople są najbrzydsi na świecie...


Żeby zapisać się do społeczności pięknych i atrakcyjnych, należy wypełnić prostą aplikację. Wystarczy podać kilka danych: imię, nazwisko, wiek.
Najważniejsze jest jednak aktualne zdjęcie. To na jego podstawie pozostali użytkownicy ocenią czy nowy kandydat jest wystarczająco piękny. Głosować
będą tylko osoby płci przeciwnej,mają na to 48godz


Głosujący mają do wyboru cztery możliwe odpowiedzi
"zdecydowanie tak", "hmm tak, OK", "hmm, raczej nie" oraz "zdecydowanie NIE". Decyduje głos
większości.
Osoby, które nie zrobiły odpowiedniego wrażenia, są odrzucane.

I tak właśnie potraktowano większość zgłaszających
się Brytyjczyków. Od kiedy strona jest dostępna na Wyspach (kwiecień 2005), swoje zdjęcia wysłało
295 tysięcy osób. Przyjęto zaledwie 35 tysięcy.

Kto jest najbardziej atrakcyjny, według oceny członków BeautifulPeople.com?

Wśród panów Szwedzi. Aż 65 procent wysłanych przez nich aplikacji oceniono pozytywnie. Wśród pań królują Norweżki. Aż 76 procent wszystkich kandydatek zostało przyjętych w poczet "pięknych ludzi". Nieźle oceniani są także mieszkańcy Brazylii.

Wśród największych przegranych znaleźli się - obok Brytyjczyków - Niemcy.
Ich zgłoszenia są także masowo odrzucane.

W sumie, od października, kiedy strona ruszyła ze swoją działalnością na całym świecie, odrzuconych zostało już 1,8 mln zgłoszeń osób ze 190 krajów!
Przyjęto "zaledwie" 360 tysięcy nowych członków.

O fatalnych wynikach mieszkańców Wysp wypowiedział
się niedawno w wywiadzie dla Telegraph.co.uk dyrektor zarządzający BeautifulPeople.com, Greg Hodge, także Brytyjczyk...

W Wielkiej Brytanii chyba mniejszy nacisk kładzie się na wizerunek. W innych krajach ludzie bardzo skupiają się na tym jak wyglądają, na zdrowym
życiu, są bardzo świadomi swojego ciała. Podejście mieszkańców UK bardziej polega na tym, żeby się zrelaksować i po pracy wypić kilka drinków w pubie.

W związku z globalną ekspansją BeautifulPeople
Hodge wypowiedział się także w naszych mediach o tym, jakie szanse na dołączenie do elitarnej grupy mają polscy internauci.

- Jestem pewien, że Polska będzie miała duży procent przyjętych osób, w końcu jest to kraj Izabelli Anny Mikołajczak i Mateusza Damięckiego. Chociaż z drugiej strony też Roberta Kubicy...

Póki co sprawdza się, niestety, scenariusz a la Kubica. W kategorii panów Polacy znaleźli się tuż za Brytyjczykami. Tak przynajmniej wynika z
doniesień agencji Reuters,która pisała o fatalnym wyniku wyspiarzy. Gorzej radzą sobie jeszcze Rosjanie. Nie pomógł nam nawet Damięcki...

--
hmmm, cóż ani Kubica ani Małysz do pięknisiów nie należą.
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @Arachne27: ale nie Polak, niestety.
 • awatar Amy Blue Rose: Hahaha a ja i tak uważam,że najpiękniejsi są Finowie a w naszym kraju Polki ot co :P
 • awatar Nortus & Potworna spółka: Polki na pewno należą do najładniejszych w Europie i świecie. Faceci może nie są tacy brzydcy co mało zadbani. Niestety czasami wyglądają strasznie niechlujnie a i mydła też zbyt często nie używają. Polska to nie tylko duże miasta,tam jest dużo lepiej. Ale do najbrzydszych to bym ich nie zaliczał. Są znacznie brzydsi, chociaż zadbani. Natomiast paniami możemy się pochwalić.
Pokaż wszystkie (5) ›
 

nortus
 

Siostry chcą zająć teren w centrum miasta, na którym mieścił się d. szpital kolejowy/miejski.

Kiedyś niemiecki zakon sióstr Boromeuszek prowadził tu szpital. Po wojnie go zajęto. Państwo prowadziło szpital.

Teraz miasto przeniosło szpital w inne miejsce a ten teren planowano sprzedać. Jego wartość to 30.000.000 złotych.

Szpital przeniesiono ponieważ budynek jest stary i nie nadaje się już na szpital, a za 3 lata nikt nie mógłby dać złotówki na jego utrzymanie bo lepsze szpitale są Bangladeszu. To jest ruina.
Ale teraz siostrzyczki wyciągają łapę.

I tak się zastanawiam, czy fakt że brat prezydenta Krzystka jest księdzem nie miało tu wpływu?

Powiedzmy sobie szczerze,jeżeli jeszcze faktycznie
siostry prowadziłyby tam nie szpital ale ośrodek długoterminowej opieki to dobrze. Ale jestem pewien, że teraz sprzedadzą - tak jak większość działek które kościół przejmuje za grosze, wg dziwnych wyliczeń a później zbijają majątek.
Robiąc ludzi i państwo w konia.
 

nortus
 

czyli ... jak się bawić żeby się nie zmęczyć a zadowolić Nortuska.

 • awatar Niewypowiedziane myś: prześwietna
 • awatar Rena: piękny kot i jaki zabawny. chyba był zmęczony
 • awatar Katerinaz: Przepiękna kotka
Pokaż wszystkie (4) ›
 

nortus
 
 • awatar Xerkses: maskara co ludzie potrafią dla sławy uczynić :) oglądasz na Polsacie światowe rekordy guinnessa?? bardzo fajny program :)
 • awatar Milka & Mops: ślimaki obrzydliwe !
Pokaż wszystkie (2) ›
 

nortus
 

Głupota, pech. Pewien kierowca swój wyczyn zapamięta do końca życia.

Gdy pędził wypasionym bugatti i wyluzowany rozmawiał przez komórkę, przestraszył go... nisko lecący pelikan.
Mężczyzna odbił kierownicą, upuścił telefon, a kiedy go podnosił... Ten ostatni kadr chciałby wymazać z pamięci, ale nic z tego!

Delikwent najzwyczajniej zjechał z drogi i utopił
w jeziorze, co gorsza słonym, jeden z najszyb-
szych i najdroższych samochodów na świecie, czyli veyrona z mocą 1001 KM wycenianego na 1,5 mln dolarów. Jednak to nie koniec głupiego zachowania kierowcy z Teksasu.

Po tym jak "zaparkował” w jeziorze zamiast wyłączyć silnik by go nie uszkodzić - zostawił motor na wolnych obrotach przez 15 minut aż 16-cylindrowe serce z czterema sprężarkami dostało zawału i zgasło… Każdy, kto choć trochę rozumie motoryzację szybko wywnioskuje, że przyczyną śmierci napędu nie był brak benzyny…

 • awatar Xerkses: nie jestem fanem motoryzacji ale to trzeba mieć coś nie tak w głowie aby coś takiego uczynić... ale głupota ludzka przecież nie zna granic :)
 • awatar Nortus & Potworna spółka: @Xerkses: jak masz kasę to co się przejmować :D milion wte czy tamte - co za różnica
 • awatar Xerkses: no masz racje ale samochód to inwestycja a nie zabawka, nie którzy to naprawdę nie potrafią uszanować tego co maja :(
Pokaż wszystkie (4) ›
 

nortus
 

Po wywiadzie z nim w TVP jestem przekonany, że powinien natychmiast udać się do szpitala psychiatrycznego.

Albo ma udział w sprzedaży firm produkujących te szczepionki.
 

nortus
 
Nortus & Potworna spółka:
Ostatnio zauważyłem u Xylii nowe zachowanie:
wskakuje na oparcie sofy za mną i gapi mi się przez ramię co ja robię w komputerze.

Czy to nie jest inwigilacja?
I to taka bezczelna już, w żywe oczy?