Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 30 stycznia 2009

Liczba wpisów: 8

nortus
 

Maleństwo wróciło do pełni formy.
Dwa dni nie chciało jeść,coś piło tylko. Ale było nadal rozrywkowe.
Wczoraj wieczorkiem siedzę sobie na sofie, a w zasadzie to leżę i buszuję w necie i słyszę jakieś hrumm hrumm. I co widzę? Widzę Xylię jak wpiernicza okruszki sucharów, które jadłem i mi spadły na podłogę. No to sobie pomyślałem: dobra małpo, głód cię wziął.I dałem jej takiego specjalnego mleczka dla kotów z witaminami i innymi minerałami (a wiecie, że normalnego mleka kotom dawać nie wolno?).
Aż cztery łyżki zjadła, oblizała łyżkę dokładnie. I starczy.

Noc spędziła oczywiście ze mną. Jak się położę nic nie muszę mówić czy ją wołać. Za kilka minut słyszę tylko jak zeskakuje z fotela i tup tup tup hops i jest na łóżku. Po cichu, żeby nikt nie widział i nie słyszał.I myśli że jest taka cwana.
Że ja nie wiem. Tylko te moje nogi jakoś tak się przesuwają. Wcześniej były na wysokości stóp a dzisiaj już na wysokości kolan.
W nocy nawet jak ją pogłaskałem to się nie obudziła i dalej smacznie spała.
A muszę dodać, że jak w skoczy do łóżka to za chwilę mam śpiewaną kołysankę przez Xylię. Tak pięknie mruczy, takim głębokim głosem. I tak rzez kilka minut. Po czym ja śpię sobie spokojnie.
A raniutko, tak po 6 (bo jak się budzę koło 5 to jeszcze śpi) buszuje po parapecie i podgląda ptaszki.
  • awatar gość: kot to by mnie dopiero odstresował, muszę sobie takiego sprawić
  • awatar kafepeel: bosze bosze, twoje posty przypominaja moje pierwsze miesiace z Inia, zalewalam znajomym skrzynki mailami z jej zdjeciami, teraz juz sie powstrzymuje, ale ... jeszcze pare twoich postow i ... zobaczysz ze Inia jest naj naj piekniesza :P
Pokaż wszystkie (2) ›
 

nortus
 

Dzisiaj Xylia wróciła do pełni formy. Dałem jej na śniadanko biały serek i wrąbała go od ręki. Ale musiałem być obok niej. Jak postawiłem miseczkę to odchodziła a jak byłem obok i poprosiłem żeby zjadła to wszystko zniknęło z miseczki.

Jak zjadłem swoje śniadanko to pokroiłem kurczaczka na kawałki i jej dałem w miseczce. Zawołałem, przyszła od razu (bardzo grzeczna jest na razie, Silkę to ja mogłem sobie wołać, jak chciała to przyszła- no ale ona jeszcze młoda i głupia jest) ale olała kurczaka. Dałem jej na palcu, podeszła, powąchała i poszła sobie.
Nie, to nie. Prosić się nie będę. I wyszedłem do pokoju. Na blacie w kuchni został jeszcze kawałek kurczaka niepokrojony i nie schowany do lodówki.
Ale słyszę, że taki spokój jest w kuchni. Zakradam się i widzę jak złodziejka wrąbała kurczaka, aż się jej uszy trzęsły.
Zeszła, pomruczała i poszła do pokoju żeby się z nią bawić.
Policja nie chciała przyjechać, bo stwierdzili że to niska szkodliwość społeczna i kurczak nie był więcej wart niż 250 zł. I nie przyjechali.
  • awatar walkirja: jaki cudowny kocurek!
  • awatar gość: http://wygraj-100.biz.pl/?t=3232764
  • awatar narzeczona: moja kotka też jest wulkanem ernerii, czasem nie wiem jak mam sobie z nia poradzic...
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 

Mój wcześniejszy kot był zwariowany i dostojny jednocześnie. Ale ta to jest szatan nie kotka.
Ma niespożytą energię, chce tylko żeby jej rzucać piłeczki, goni je i do mnie odkopuje czasami.
I piórkami - może się bawić i bawić. Człowiek przy niej wymięka.
Kupiłem jej drapaka nowego, takiego z kuleczką i otworami w dolnej części. Wije się po nim jak wąż, jedną dziurą wchodzi inną wychodzi. Nie ważne wąska czy szeroka ona się jeszcze zmieści.
  • awatar gość: http://wygraj-100.biz.pl/?t=3232764
Pokaż wszystkie (1) ›
 

nortus
 

Maleństwo jest bardzo grzeczne. Dużo śpi w ciągu dnia.
Na kolację dostała również kurczaka, nawet trochę za dużo ale wrąbała wszystko. Natomiast nie rusza karmy suchej, co trochę dziwne bo lubi ją. Cóż jutro będę musiał jej załatwić jakąś inną do spróbowania.
A teraz leży sobie koło mnie i mruczy. Trochę śpi a trochę odpoczywa sobie i położyła swoją główkę na mojej dłoni. Miłe z jej strony chociaż mi jest cholernie niewygodnie. Ale czego się nie robi dla kochanego maleństwa.
  • awatar kiva: kurde, uwielbiam koty... śliczne, inteligentne, tajemnicze, dostojne i świetnie mruczą :D masz ślicznego tygryska ;)
  • awatar Nortus & Potworna spółka: dzięki, powiem jej jak się obudzi :)
Pokaż wszystkie (2) ›
 

nortus
 

bo tam jest 46 st. C i narzekają na upały.

A dzisiaj rano było tak samo jak wczoraj, do południa.
 

nortus
 
Strażnicy miejscy z otrzymali oficjalną naganę od swego przełożonego za to, że nie przyszli na mszę świętą w uroczystość św. Sebastiana, ich patrona - poinformowały media.

Dowódca straży miejskiej określił nieobecność wielu funkcjonariuszy na mszy jako "afront dla społeczeństwa i munduru, który noszą".

Zapowiedział, że nagana zostanie wpisana do akt. - Mundur to coś więcej niż tylko zwykłe ciemne ubranie, to zobowiązanie do szanowania społeczeństwa i służby na jego rzecz. Strażnicy powinni za swój obowiązek uznać przyjście na mszę - oświadczył dowódca, tłumacząc swą decyzję.
Pokaż wszystkie (2) ›