Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 16 stycznia 2009

Liczba wpisów: 13

nortus
 

Men are of different types

Some Examples:

INTERNET man - Man of difficult access

SERVER man - Always busy when you need him

WINDOWS man - Everyone knows that he can't do a thing right, but no one can live without him

EXCEL man - They say he can do a lot of things, but you mostly use him to achieve your basic requirements

D.O.S. Man - Everyone had him, but no one wants him any more

VIRUS man - Also known as spouse, when you are not expecting him, he comes , install himself and uses all your resources, if you try to uninstall him you will lose something, if you don't uninstall him you will lose everything.

SCREENSAVER man - he is not worth for anything, but at least he is fun

RAM man - he forgets everything you say when you disconnect him

HARD DISK man - he remembers everything forever

MULTIMEDIA man - he makes horrible things look beautiful

USER man - he messes up everything he does and he ask always more than he needs

CD-ROM man - he is always faster and faster
 

nortus
 

1] God knows everything. Internet knows everything.2] God can't be seen, only its effect can be. Internet can't be seen, only its effect can be.3] God is everywhere. Nowadays Internet is also everywhere.4] Pursuit of God needs time/money/dedication. Same with Internet.CONCLUSION: Internet is God!
 • awatar muzungu2: he he :D
 • awatar liv: hahaha! Dobre i .... prawdziwe :D
 • awatar samba: Nortusie , czekam na coś ekscytujacego, czekam na relacje z koncertu TINY . Szaleństwo Tiny ruszło . Chce posłuchać !!!
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 

Jedno z francuskich pism na podstawie znalezio-nych w internecie informacji odtworzyło życiorys 24-letniego Marca L.,przypadkowo wybranego inter-nauty - informuje RMF FM. Okrasiła go prywatnymi zdjęciami i pikantnymi, intymnymi szczegółami.

Mężczyzna zagroził procesem, a gazeta tłumaczy, że sam jest sobie winien.

Miesięcznik "Le Tigre" udowodnił, że coraz więcej ludzi - zwłaszcza młodych - beztrosko umieszcza na rożnych stronach internetowych szczegóły dotyczące ich życia prywatnego.

Młodzi ludzie nie zdają sobie sprawy, że takie dane może ktoś wykorzystać.

Redakcja poinformowała, że nie złamała prawa. Tłumaczy się tym, że wszystkie wykorzystane przez nią informacje były "publicznie dostępne".

Przyznała jej rację komisja ds. informatyki i praw obywatelskich.

Nic dodać, nic ująć.
 • awatar gość: zalllllll
 • awatar gość: jest ma zal tych ludzi.... zallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
Pokaż wszystkie (2) ›
 

nortus
 

Moc 155 KM. "Setką" gna, zanim policzysz do pięciu. Maksymalna prędkość niemal 250 km/h. Na pokładzie groźny arsenał - kamera, która nagra grzechy kierowców. Takie możliwości ma najnowsza maszyna drogówki…

Liczby opisują motocykl BMW K1200GT, który spra-wili sobie policjanci z Radomia. Motor waży ponad 280 kg, a jego sercem jest czterosuwowy silnik (pojemność 1157 ccm).Maszyna jest nieoznakowanay, a na pokładzie ma zainstalowany wideorejetrator.


Dlatego przed czujnym okiem władzy nic się nie ukryje. Kamera nagra wszystkie występki - piracką jazdę i inne grzechy kierowców. Policja chwali się, że najnowsze BMW już rozpoczęło służbę na drogach Radomia i powiatu radomskiego.

W jednym z warszawskich salonów BMW nowy motocykl K1200GT kosztuje niemal 65 tys. zł.No to teraz będą się chłopcy mogli pobawić.
 • awatar gość: taka furą to sama bym sobie pojeździła...;)
Pokaż wszystkie (1) ›
 

nortus
 

Strażnicy miejscy w Będzinie (Śląskie) mają dodat-kowe zajęcie na nadchodzący weekend, a może nawet kilka następnych dni. Oprócz standardowych zadań muszą przekopać się przez pismo, jakie przyniosła im jedna z mieszkanek Wojkowic. Problem w tym, że liczy ono...350 stron zapisanych drobnym maczkiem na kartkach formatu A4.

Arkadiusz Dusiński, komendant straży miejskiej, mówi, że funkcjonariusze do sprawy podchodzą poważnie. Każda strona zostanie uważnie przeczy-tana, bo być może gdzieś znajduje się ważna infor-macja albo pytanie, na które zgodnie z procedurą mają obowiązek odpowiedzieć.

"Na razie przeczytałem kilkanaście stron. Resztę przekartkowałem, żeby mniej więcej ogarnąć zakres tematyczny. Przeczytanie całości zajmie kilka dni, ale zgodnie z przepisami mamy trzy tygodnie na odpowiedź, jeśli sprawa jest skomplikowana. Ta z pewnością do takich należy" - powiedział
"DZIENNIKOWI" Dusiński.

Ze wstępnych oględzin wynika, że "pismo" zawiera wiele przemyśleń i opinii autorki na temat pracy służb miejskich,medycznych, policji i prokuratury w mieście. Było pisane bardzo długo, na różnym papierze i różnymi długopisami. Z pewnością - przynajmniej w Polsce - to rekord obszerności pisma do urzędników.

"Dostawaliśmy już wielostronicowe elaboraty zwłaszcza od starszych mieszkańców, którzy porów-nywali obecne funkcjonowanie miasta z tym z czasów ich młodości, zwłaszcza w latach czter-dziestych XXw.Obecna ocena nie wypadała najlepiej
bo idealizowali dawne czasy. Jednak pismo, które dostaliśmy z Wojkowic, z pewnością stawia przed nami zupełnie nowe wyzwania" - mówi Dusiński.

Nie wyklucza, że jeśli nie znajdzie w piśmie konkretnych pytań, na które mógłby udzielić odpo-wiedzi, poprosi o ich sprecyzowanie. A wówczas być może otrzyma kolejną lekturę na kilka dni.

==
Miłej lektury. Ciekawe o czym można napisać taki list a raczej książkę. Skarg i wniosków?
 

nortus
 


Z kontroli drogowej przeprowadzonej przez Marcina Pasternaka, policjanta z Wadowic, cieszyłaby się chyba każda kobieta.

Ma 185 cm wzrostu, ciemne włosy i niebieskie oczy,a od kilku dni również tytuł najprzystojniej-szego mężczyzny Polski. Uwaga! Wciąż jest wolny.

Marcin Pastrnak, zdobywca wcześniejszego tytułu
"Mistera Beskidów",pokonał siedmiu rywali zcałego kraju i został mianowany najprzystojniejszym mężczyzną w konkursie Mister Polski.

Furrorę zrobił jednak nie tylko wśród pań z jury, ale też wśród publiczności i internautów - został też Misterem Publiczności, Internetu, Klasyki i Elegancji.

Przystojniak z policji lubi polską kuchnię,wieczo-rami chodzi na siłownię i biega. Mieszka w Andry-chowie koło Wadowic, na co dzień studiuje pedago-gikę.
Od czterech lat jest policjantem Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

To jednak nie koniec przygody 25-latka ze światem mody.
Tytuł Mistera Polski kwalifikuje go do konkursu na najprzystojniejszego mężczyznę świata. Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się konkurs Mister World, ale wiadomo, że zorganizuje go znana w świecie mody Julia Morley.

Uwaga!Przystojniak jest wolny, czeka na wymarzoną kobietę. Zawalczyć o jego serce można już w ten weekend w Zakopanem - będzie ochraniał i patrolo-wał odbywający się tam konkurs skoków.
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 

Ponieważ od dość dawna w Sandnes był problem obszczymurkami i ostatnio policja lepiła sporo mandatów za to więc miasto postanowiło sięgnąć do pomysłów innych miast i montuje przenośne pisuary w centrum miasta.

Nie są one piękne ale jeden problem z głowy będzie
 

nortus
 
 • awatar basia : Byłam tam jest pięknie
 • awatar samba: ostatnio przeczytałam taką myśl architekta: "ładnie znaczy nudnie". Czy to prawda w stosunku do takich miejsc ?
Pokaż wszystkie (2) ›
 

nortus
 
 • awatar kang: Poproszę coś więcej na ten temat!
 • awatar Etam: belgia i rumunia zostały łagodnie potraktowane. ciekawe co z tym zrobią, skoro taki skandal się zrobił. wiewiórko chodzi o czeską instalację artystyczną na gmachu parlamentu europejskiego. w tym roku czechy przewodniczą.
 • awatar Nortus & Potworna spółka: Wystawa w UE jak czeski film, www.dziennik.pl/(…)Wystawa_w_UE_jak_czeski_film.htm… Czech sobie zakpił z państw EU i pokazał co myśli. Czerny twierdzi, że chciał „sprawdzić, czy Europa umie się z siebie śmiać”. Jego ośmiotonowa mozaika ma wyśmiewać popularne stereotypy postrzegania krajów UE. Dzieło przedstawia m.in. Rumunię jako wesołe miasteczko hrabiego Draculi, a Francję jako państwo, które bez przerwy strajkuje. Z zatopionej Holandii wystają tylko szczyty meczetów, Szwecja zapakowana jest w pudło firmy Ikea, zaś Polska pokazana jest jako wyspa nieco powyżej Warszawy, w okolicach Torunia, na której ubrani w habity klerycy zatykają tęczową flagę – symbol homoseksualistów
Pokaż wszystkie (4) ›
 

nortus
 

Oto 5 pytań, których mężczyźni boją się najbardziej:
1/ O czym myślisz?
2/ Czy mnie kochasz?
3/ Czy wyglądam grubo?
4/ Czy uważasz, że ona jest ładniejsza ode mnie?
5/ Co byś zrobił gdybym umarła?


Trudność tych pytań polega na tym, ze każde z nich może wywołać awanturę,jeśli mężczyzna odpowie na nie niewłaściwie, to znaczy powie prawdę.Zatem aby uchronić facetów przed niepotrzeb
nym stresem analizujemy poniżej każde z pytań, podając jednocześnie właściwe odpowiedzi.

Pytanie 1
O czym myślisz?
Poprawna odpowiedz brzmi: "Przepraszam kochanie zamyśliłem się. Myślałem właśnie jakie to szczęście, że Ciebie spotkałem. Jesteś taka wyjątkowa:
inteligentna,wspaniała,czuła, ciepła i troskliwa."

Oczywiście odpowiedz ta nie ma nic wspólnego ze szczerą odpowiedzią, która brzmiałaby prawdopodobnie:
a. o meczu w piłkę nożną
b. o zimnym piwku
c. o tym, że powinnaś schudnąć
d. o tym o ile Ona jest ładniejsza od Ciebie
e. o tym na co wydam forsę, którą dostanę z ubezpieczenia po Twojej śmierci

Chyba najlepszej odpowiedzi na to pytanie udzielił
swojej żonie Peg, Al Bundy: " Gdybym chciał żebyś wiedziała co myślę - mówiłbym do Ciebie"


Pytanie 2
Czy mnie kochasz?
Poprawna odpowiedz: " Bardzo Cię kocham, Kochanie"

Niepoprawne odpowiedzi to:
a. Oczywiście.
b. Czy poczułabyś się lepiej gdybym powiedział, że tak.
c. To zależy co masz na myśli?
d. Czy to ma jakieś znaczenie?
e. Kto, ja???


Pytanie 3
Czy wyglądam grubo?
Poprawna odpowiedz brzmi: "ależ oczywiście, że nie"

A oto kilka odpowiedzi błędnych:
a. W porównaniu do kogo?
b. Nie nazwałbym Cię grubą, ale całkiem szczupła to Ty też nie jesteś.
c. świetnie wyglądasz z tymi paroma kilogramami nadwagi
d. widziałem grubsze
e. nie słyszałem o co pytałaś. Myślałem właśnie na co wydam forsę, którą
dostanę z ubezpieczenia po Twojej śmierci.


Pytanie 4
Czy uważasz, że ona jest ładniejsza ode mnie?
Poprawna odpowiedz: ( z głęboką emfazą) A skądże!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Błędne odpowiedzi:
a. Tak, ale Ty masz lepszy charakter
b. Nie tyle ładniejsza, ale na pewno szczuplejsza.
c. No nie taka ładna jak Ty, kiedy byłaś w jej wieku
d. W jakim sensie?
e. Nie słyszałem o co pytałaś, myślałem właśnie co zrobię z forsą, którą
wypłaci mi ubezpieczenie po Twojej śmierci.


Pytanie 5
Co byś zrobił gdybym umarła?
Jest to najtrudniejsze pytanie ( Prawdziwa odpowiedz oczywiście brzmi:
Kupiłbym sobie Jaguara i jacht).

Jakkolwiek odpowiesz na to pytanie, bądź przygotowany na wiele pytań dodatkowych, takich jak:
Kobieta: Czy ożeniłbyś się znowu?
Mężczyzna: Ależ nigdy!
Kobieta: Dlaczego? Czy nie lubisz być żonaty?
Mężczyzna: Ależ lubię.
Kobieta: To dlaczego nie zamierzasz się znowu ożenić?
Mężczyzna: Dobrze, no to się ożenię.
Kobieta: Jak to ożenisz się? (patrząc na niego wzrokiem zranionej sarny)
Mężczyzna: (wzdycha zniecierpliwiony)
Kobieta: Spałbyś z nią w NASZYM łóżku?
Mężczyzna: A gdzie mielibyśmy spać?
Kobieta: Pochowałbyś moje zdjęcia i na ich miejsce postawił jej fotografie?
Mężczyzna: Wydaje się, że to byłoby najlepsze rozwiązanie.
Kobieta: I pozwoliłbyś jej używać moje kije golfowe?
Mężczyzna: Nie mogłaby ich używać bo jest leworęczna.

Kobieta:............................

milczenie.......................................
 

nortus
 

Opowieść I

Rzucasz się na nią gwałtownie. Nic z tego! Znów się wymyka! Doganiasz,zaciskasz palce na wyzywających, śliskich krągłościach, unieruchamiasz...

Tak, za chwile będzie Twoja... Nie, nadal walczy, broni się, kaleczy Ci kciuki, drapie przeguby... Klniesz ,ale nie rezygnujesz. Ona musi zrozumieć,
ze nie ma szans. Po rozpaczliwej szarpaninie przygniatasz ja ciężarem ciała i sięgasz po nóż. Na jego widok kapituluje, leży potulna i gotowa na
wszystko. Jest Twoja. Przez chwile napawasz się zwycięstwem, a potem rzniesz, rzniesz, rzniesz...

Możesz być z siebie dumny. Otwarcie puszki
ruskich szprotek zajęło Ci tylko dwadzieścia minut! Smacznego.


Opowieść II

Jest duża, podłużna i bardzo delikatna. Wyczuj palcem najwrażliwszy punkt, po czym ostrożnie spenetruj wejście. Powoli, bez pośpiechu, choć tak bardzo chciałbyś już dostać się do środka... Sięgnij paznokciem jak najdalej, jak najgłębiej! Gdy poczujesz opór, przerwij na chwile. Daj odpocząć materii,której dotykasz. Już wiesz, od czego zacząć... Wyprostuj palce i jednym ruchem rozerwij kleista przeszkodę. Trudno, musisz być brutalny. Użyj siły!Pokonaj opór! Serce wali Ci jak oszalałe, masz miękkie nogi, trzęsą Ci się
ręce... Dajesz upust swej furii. Brawo!

Rozerwałeś kopertę z rachunkiem za telefon!


Opowieść III

Oto ona. Czeka. Prowokuje do działania. Teraz wszystko zależy od Ciebie.
Zegnij ciało w pałąk i ugnij kolana. Obejmij ja mocno z obu stron. Podwiń nogi i wsuń się w wolna przestrzeń pod nią. Przylgnij do niej udami. Nie
rozluźniając uścisku, wykonaj kilka płynnych, posuwistych ruchów. Wepchnij się głębiej. Teraz przytul ja mocno do piersi. Przesuń się nieco w prawo. I jeszcze trochę. Dobrze! Naprzyj całym ciałem. Masz ja na wprost - zimną,nieustępliwą... Nie przejmuj się! Jesteś panem sytuacji. Jeszcze tylko kilka intensywnych ruchów i... możesz sobie pogratulować!

Udało Ci się usiąść za kierownica małego Fiata!


Opowieść IV

Niby zwyczajna szpara, a nie możesz się od niej oderwać. Wsuwasz palec.
Mieści się prawie cały. No tak, teraz nie da się go wyciągnąć z powrotem.Trzeba poślinić. Gmerasz palcem w lewo, w prawo... Wreszcie wyszedł.
Oglądasz go z irytacja. Wokół paznokcia widać trochę krwi. To przyspiesza podjecie decyzji.

Boazeria nie ma prawa się rozsychać! Jutro zadzwonisz do stolarza.


Opowieść V

To twój pierwszy raz. Kiedy leżysz, twoje mięśnie naprężają się. Starasz się odwlec ten moment szukając jakiejś wymówki, ale on nie zwraca na to uwagi i zbliża się do Ciebie. Pyta się, czy się boisz, a Ty dzielnie potrząsasz swoja głowa usiłując pokazać mu, ze nie czujesz strachu. On ma więcej doświadczenia tak wiec i tym razem jego palec trafił we właściwe miejsce.
Dotyka Cię delikatnie a Ty drżysz - On jest delikatny, tak jak obiecał.
Patrzy głęboko w Twoje oczy i mówi, abyś Mu zaufała - On robił to wiele razy. On uśmiecha się, podczas gdy Ty otwierasz się jeszcze bardziej dla niego. Zaczynasz błagać go, by się pospieszył, ale on jest powolny, jakby starał się zadać Ci niewielki ból. On sięga coraz głębiej, naciska coraz mocniej ...... On patrzy na Ciebie i pyta, czy bardzo boli. Twoje oczy napłynęły łzami, ale bohatersko kiwasz głowa prosząc, aby kontynuował... On sięga głębiej, potem wynurza się, ale Ty jesteś zbyt otępiała by czuć Go w
sobie. Po kilku chwilach czujesz cos twardego, przylegającego do Ciebie i drążącego jeszcze bardziej... I koniec. Jesteś zadowolona, ze masz to za sobą. On uśmiecha się do Ciebie tak, jakbyś była jego najbardziej upartym, ale jednocześnie najbardziej przyjemnym doświadczeniem. Uśmiechasz się i dziękujesz swojemu dentyście.

W końcu był to Twój pierwszy raz, kiedy dentysta zakładał Ci wypełnienie....


Ciekawe o czym myśleliście, zbereźniki jedne.

Dobranoc
 • awatar gość: znalezione w necie i xsiedze kawałów
Pokaż wszystkie (1) ›