Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 5 września 2008

Liczba wpisów: 5

nortus
 
Wiem,że to głupie, ale brakuje mi Silki. Nie potrafię się pogodzić, że ona może już nie wrócić. Tęsknię za nią bardzo. Ona zawsze przy mnie była gdy było mi wesoło i smutno i wtedy zawsze potrafiła poprawić człowiekowi nastrój.
Że czasami wkurzała - to fakt. Ale to panisko i to człowiek niestety musi się dostosować do kota a kot do człowieka - i to podstawowa róznica między psem a kotem. To nie człowiek ma kota ale kot ma człowieka.

Miałem nadzieję, że wczoraj coś się wyjaśni. Ale ...

Usuwam zdjęcia Silki z komputera. Ale jak usunąć z pamięci?

Wiem, że to dziwne, że to tylko kot jak niektórzy myślą. Ale była ze mną przeszło 5 lat. A w tym roku nawet nie zrobiłem jej "urodzin" chociaż obchodziła dwie daty w lutym i w maju. A to wszystko związane z wyjazdami.

Czy jest szansa że wróci do mnie? Brakuje mi jej!
  • awatar pechowa szczęściara: sliczny kotek , ludzie przywiazuja sie do swych pupili to normalne , trzymam kciuki by wrociła
  • awatar taki: Patrząc na mapę zaginięcia to nie jest tak daleko od Szczecina......... Zwierzęta potrafią intuicyjnie odnaleźć drogę do domu....... Może Twojemu kociakowi się uda!?
Pokaż wszystkie (2) ›
 

nortus
 
Witam.
Nawet niezauważyłem jak licznik przekręcił się już 50.000 razy. Bardzo mi miło i dziękuję.
Szkoda tylko, że w smutnym dla mnie czasie.

Ale trochę odmiany: zobaczcie jak kobieta potrafi zaparkować samochód. Grunt to pomyslunek, a tego kobietom nie można odmówić.


faltu.tv/(…)191-women-can-park-car.html…
  • awatar natalcia88: he he zdolna babka z tej kobitki. tez sie tego naucze.. jak juz ktos sie glupi znajdzie kto da mi prawko
  • awatar greerwebia: Gratulacje ;D
Pokaż wszystkie (2) ›
 

nortus
 

Co roku w Stavanger w sierpniu odbywa się "impreza" Gladmatfestival. To taki kiermasz jedzenia, gdzie prezentowane są kulinaria z różnych regionów a i kuchni świata.
Festiwal trwa weekend i odbywa się w porcie czyli centrum miasta.
  • awatar Nortus & Potworna spółka: mała korekta: festiwal jest w końcu lipca, ale dla mnie tygodnie i miesiące mają małe znaczenie. Czas biegnie tak szybko, że kompletnie nie łapię się w nim. Za chwilę będzie choinka, nowy roczek, wielkanoc i znów Boże Narodzenie. Chyba trzeba zmienić kalendarz. Ten jest za krótki.
Pokaż wszystkie (1) ›
 

nortus
 
W domu bałagan związany z powrotem z wyjazdu. Walizki i torby walają się po chacie. Właśnie przejrzałem chyba wszystkie i wychodzi na to, że jednak coś zginęło. Nie mogę znaleźć zasilacza i kabla do drukarki.I tak została mi drukarka,
która nadaje się do wyrzucenia. Za cholerę nie mogę znaleźć tych kabli.
Czyli nie wiem czego jeszcze nie znajdę.
Nie wiem też co robić teraz mam, nie zielonego pojęcia.
W niedzielę zaczynają się Europejskie Dni Dziedzictwa,czyli zwiedzanie miasta i regionu z przewodnikami.W zeszłym roku było to interesujące poznawanie miasta więc mam nadzieję, że i w tym roku będzie OK.
Tym razem mamy poznawać wille przy najdłuższej i najbardziej reprezentacyjnej ulicy Szczecina,  czyli ul. Wojska Polskiego. Kiedyś to była bardzo prestiżowa dzielnica WestEnd.


PS  Silka- czekam na Ciebie
  • awatar greerwebia: Dlaczego miałbyś wyrzucać drukarkę? Jak u mnie zaginął kabel do drukarki to kupiłem go bez problemów w tym samym sklepie co drukarkę. Zawsze to taniej niż cały sprzęt kupować.
  • awatar Nortus & Potworna spółka: Hi,na szczęście znalazłem. Wiesz z zasilaczem to by nie było problemu ale z kablem myślę że tak. Ona ma już trochę lat i za cholerę się nie chce zepsuć. To jest kolorowa HP i musiałbym znaleźć przedstawieciela HP a tego nie ma w Szczecinie. Ale jest komplet. Pozdr
Pokaż wszystkie (2) ›