Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 30 września 2008

Liczba wpisów: 7

nortus
 

Tak więc wszystkim Chłopakom:

- bez bezwzględu na wiek,
- płeć,
- rasę,
- poglądy polityczne,
- poglądy religijne / etyczne,
- pochodzenie społeczne,
- pochodzenie geograficzne,
- miejsce zamieszkania,
- stan cywilny,
- orientację seksualną,
- numer buta,
- .....

składam najlepsze życzenia

- wszystkiego ..............
 (proszę sobie uzupełnić - jest demokracja)


Chłopak.
 

nortus
 
W Moskwie padł kolejny rekord cenowy. Rosyjski biznesmen za kupno mieszkania o pow. 1300 m2 zapłacił 2,5 miliarda rubli,czyli równowartość niemal 250 milionów złotych.

Mieszkanie ma nietypowy układ. Ma ono siedem pięter - na każdym z nich znajduje się jeden pokój. W podziemiach właściciel ma garaż z osobistą windą, wiozącą go prosto do mieszkania. Na jego parterze zbudowano basen, na pierwszym piętrze znajduje się pokój gościnny. Drugie piętro jest pokojem wypoczynkowym, a trzecie - dziecięcym. Na kolejnych dwóch znajdują się dwie
sypialnie. Na szóstym piętrze jest gabinet do pracy, a na siódmym - sad zimowy i taras widokowy na Moskwę. W jednym budynku wybudowano siedem takich mieszkań.


Rosyjskie media informują, że za takie pieniądze za granicą można kupić kilka zamków, tymczasem w Moskwie proponuje się mieszkanie w nie najbardziej
prestiżowym rejonie.

Wcześniej w stolicy Rosji sprzedawano takie mieszkania bez rozgłosu. Jednak z powodu międzynarodowego kryzysu finansowego, firma dała ogłoszenie o sprzedaży i klient pojawił się w ciągu tygodnia.


Niestety nie dysponuję fotką z tego "mieszkanka"

Ale poziom cenowy niedługo u nas będzie podobny.
 • awatar anita2: no, a najgorsze ,ze inni żyją po kilka rodzin w jednej chałupie :/, zal.pl..chciało by się powiedzieć ..:/
Pokaż wszystkie (1) ›
 

nortus
 
Zabił żonę i przyjaciół. Za wspólny seks

Nie zastanawiał się długo. Po prostu chwycił za nóż i rzucił się na nagich ludzi, zadając im ciosy na oślep. Na miejscu zabił żonę i dwóch serdecznych przyjaciół. Co ciekawe, Rosjanie go rozumieją i rozgrzeszają, a ofiar w ogóle nie żałują, ponieważ... zachowały się w sposób wyjątkowo perfidny.


W rejonie Rostowa mężczyzna zasztyletował żonę i dwóch przyjaciół, których przyłapał na wspólnym uprawianiu seksu.

Trzy dni temu trzej przyjaciele wraz z rodzinami pojechali na wspólny piknik pod miasto. Zabawa była udana, ale kierowcy nie mogli wypić tyle, ile by chcieli.Po zakończeniu pikniku postanowili więc rozwieźć żony do domów, a potem ruszyć do baru na wspólne męskie piwo. Pierwszy zawiózł żonę do domu 31-latek. Zaraz potem pojechał do baru. Czekał w nim godzinę, ale przyjaciele nie przyjeżdżali. Wtedy postanowił wrócić do domu.

Kiedy otworzył drzwi swojego mieszkania, zobaczył pierwszego ze swoich "przyjaciół". Jego "serdeczny kumpel" był całkiem nagi. Zaraz potem mężczyzna usłyszał miłosne okrzyki swojej żony dochodzące z kuchni. Wszedł tam i zobaczył drugiego "przyjaciela", który właśnie uprawiał seks z jego żoną.

Mąż wpadł w szał. Chwycił kuchenny nóż i zaczął zadawać ciosy na oślep. Trójka jego bliskich zginęła na miejscu. "Zaraz potem ten człowiek przyszedł na posterunek, powiedział, co zrobił i wyraził skruchę" - opowiadają milicjanci z miasta Millerowo.

Mężczyźnie postawiono już zarzut zabójstwa. Z pewnością zostanie ono zakwalifikowane jako zbrodnia w afekcie. Rosjanie zastanawiają się teraz, jaki będzie wyrok. Na forach internetowych gorąco popierają zabójcę i nie żałują gorzkich słów pod adresem jego żony oraz "przyjaciół". "To byli przyjaciele? To były..." - piszą internauci i dodają: "Spotkała ich słuszna kara."No to miał fajnych przyjaciół. Pozazdrościć tylko.
 • awatar anita2: e no bez przesady..marnować sobie życie przez jakiegoś dupka..Algida..skoro posuwał inna , nie był wart Ciebie, tutaj to faktycznie zagwozdka..fajna żona (wesolutka),no i konkretni kumple ;)
Pokaż wszystkie (1) ›
 

nortus
 

Bandyci ukradli tyle pieniędzy, że nie zmieściły się do samochodu.

Chcesz ukraść miliony? To załatw sobie duży samo-chód, którym będziesz mógł je przewieźć. Niestety, o tej podstawowej zasadzie zapomnieli dwaj malezyjscy rabusie, którzy porwali furgo-netkę przewożącą równowartość 1,3 miliona dolarów. Gdy zmieniali podczas ucieczki samochód, okazało się, że do ich maleńkiego auta zmieści się tylko połowa łupu. Resztę musieli porzucić.


W poniedziałek, w centrum handlowym w pobliżu Kuala Lumpur dwaj malezyjscy rabusie sterro-ryzowali pięciu strażników i porwali furgonetkę przewożącą kilkanaście worków z pieniędzmi.

Jeden z napastników uciekł z miejsca napadu furgonetką, a drugi kradzionym samochodem. Niewiele później policja znalazła porzuconą furgonetkę, a w niej... dziewięć worków z 2,7 mln ringgit (równowartość 786 tys.dolarów) - czyli ponad połową łupu.

Dlaczego nie wzięli wszystkich pieniędzy? - zastanawiali się policjanci.
Wyjaśnić tę zagadkę pozwoliły im relacje świadków
którzy samochód, jakim uciekali przestępcy określili jako... bardzo mały. Większość worków po prostu nie zmieściła się w nim.

Pechowi rabusie z łupem wartym ponad pół miliona dolarów nadal są na wolności. Policjanci zatrzymali za to strażników, których podejrzewają o współpracę z przestępcami


Cóż nie byli naszymi rodakami, to pewne. Ale to trzeba miec pecha, żeby tyle kasy ukraść i zostawić. Może dać im jakiegoś Nobla?
 • awatar anita2: dobre, pół miliona dolarów w kilku workach..oni tam niezłą walutę maja ;)
 • awatar Nortus & Potworna spółka: taką jak my jeszcze niedawno. Przypomnij sobie jak było przed wymianą starych na nowe złote. Nie mówiąc już o śp. lirach włoskich.
 • awatar anita2: no :), to fakt :)
Pokaż wszystkie (4) ›
 

nortus
 

Zestawienie informacyjne o liczbie osób zameldowanych w Szczecinie - Urząd Miasta Szczecin

Stan bazy na dzień - 2008-09-28

Liczba osób zameldowanych na pobyt stały: 386127
Liczba osób zameldowanych na pobyt czasowy: 7334


Razem daje to 393.461 mieszkanców.

Do tych wymarzonych 410.000 i więcej duuuuużo brakuje i będzie coraz bardzie brakować, bo z tzw dużych miast Szczecin najszybciej traci mieszkań-ców, nie tylko przeprowadzających się obok do sąsiednich gmin ale uciekających stąd z braku przyszłości. Zwłaszcza młodych i wykształconych.


bip.um.szczecin.pl/UMSzczecinBIP/chapter_50049.asp
 • awatar anita2: nie byłam, w tej części pomorza..
 • awatar ryś: nudne i strasznie brudne, brudne spadające tynki ze ścian kanienic fu wstyd miasto
 • awatar gość: jest pełno roboty dla murarzy na każdej ulicy to widać ale oni wola pracować w Angli np;ja tez
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 

Tyle lat jesteśmy razem, miła,
Wybacz ale wszystko tak jak trzeba chyba nie jest,
Gdy musimy się codziennie przekonywać,
Że Ty dla mnie, a dla Ciebie ja istnieję.

Przecież nie mam żadnej inne poza Tobą i mieć nie chcę,
Tyś jest wieczna i jedyna.
Naszym sercom zagroziła tak jak słowom
Niedokrwistość, zniechęcenie i rutyna.

To normalne, że chcesz mieć nareszcie spokój
A na wiosnę grządki zasiać i zagrabić,
Ale wiesz, bywają różne pory roku
A tak życia jak tapczana
Nie wystawisz kiedy niebo nad głowami ciąży chmurnie.
Twoje oczy wciąż mnie śledzą, niespokojnie.
Ja dla Ciebie chyba zawsze byłem durniem,
Co nic nie wie, nic nie czuje, nic nie pojmie.

Nie ma takiej gorzkiej prawdy, moja miła,
Która dla mnie byłaby nie do zniesienia,
Jeśli rzecz nam jakaś serca dzieliła
To tchórzliwe i naiwne przemilczenia.

Póki czas, lepiej otwarcie ze mną pomów
Zanim w złości lepszy numer Ci wykręcę.
Chyba prawo mam by w moim własnym domu
Więcej w oczy mi patrzono, mniej na ręce.
Wiem na pewno, że ze sobą wytrzymamy,
Chociaż nam układa się nie prosto,
Nie możemy rozstać się trzasnąwszy drzwiami.

Moja miła, moja bliska,
Moja .........

.
.
.
.        
.
.
.
.

( imię wybranki w komentarzu )
Pokaż wszystkie (3) ›
 

nortus
 
Życie młodych mężczyzn stało się bardziej skompli-kowane niż kiedykolwiek.Przez skomplikowane życie mężczyzn, kobiety też nie mają łatwo. Jakich obecnie mamy panów? Czy możemy na nich liczyć w każdej sytuacji, czy raczej unikają zobowiązań i bawią się do czterdziestki? Za jakimi tęsknimy? W "Dniu Chłopaka" możemy się nad tym zastanowić i pomarzyć... o mężczyznach.

Nasze babcie załamują ręce patrząc na chłopców przepychających się w tramwaju. Za ich czasów mężczyzna był szarmancki i elegancki. Kłaniał się w pół i otwierał kobiecie drzwi. Na szczęście niektórzy mężczyźni nadal czerpią z tych dobrych przykładów. Nie zdarzało się, żebym musiała się pchać do wejścia albo łapać drzwi. Teraz młody chłopak nawet się nie odwróci, by spojrzeć czy ktoś idzie za nim - skarży się 75-letnia kobieta. Jej mąż już nie żyje i nie otwiera przed nią drzwi, więc staruszka liczy na uprzejmość innych. Nie mam wątpliwości, że ci życzliwi i szarmanccy też istnieją. Mam szczęście,że na takich trafiam. Życzę tego wszystkim kobietom. Warto mieć wyma-gania i wymagać od siebie.


Oczekiwania młodych kobiet też uległy zmianie. Dziewczyny nie zauważają już nawet, jak idący obok nich koledzy plują na lewo i prawo. To przerażający widok. Można mieć tylko nadzieję, że jak dorosną to wzrok im się poprawi.

Wobec braku jednomyślnej definicji męskości w XXI wieku, współcześni mężczyźni kreują swoje indywi-dualne wzorce odpowiadające potrzebom teraźniej-szości. Przez całe swoje życie mężczyźni muszą szukać równowagi między tradycyjnymi, a nowoczes-nymi wzorcami, które pomogą im znaleźć ich własną definicję męskości, a tym samym pozycję we współ-czesnym, hołdującym zasadzie równości, społe-czeństwie.

Równouprawnienie płci sprawiło, że damsko–męskie relacje są dziś wyjątkowo skomplikowane. Kobiety wysyłają sprzeczne sygnały. Pragną mężczyzn silnych i dominujących, którzy jednocześnie będą wrażliwi i otwarci. Zaspokojenie oczekiwań kobiet i osiągnięcie właściwej równowagi jest dla młodych mężczyzn nie lada wyzwaniem. Ciężko chodzić na siłownię, a potem płakać na roman-tycznych filmach.

Dziś niemal każda kwestia dotycząca związku musi zostać wynegocjowana i przedyskutowana. Takie podejście doprowadziło do tego, że nawet seks przestał być tematem tabu pomiędzy kochankami. Dzięki temu wielu mężczyzn odczuwa większą satysfakcję z tej sfery życia. Są jednak i tacy, którzy czują się onieśmieleni pewnością siebie wykazywaną przez partnerki, które nie wstydzą się już zadawać pytań, zwracać uwagę czy nawet krytykować.

Mężczyźni są też coraz bardziej świadomi zalet dbania o siebie. W tym dbaniu często niestety przesadzają. Typ "metro" jest coraz bardziej popularny. Nie chcą być postrzegani jak lalusie, ale czasem trudno postrzegać ich inaczej.

Tęsknię za macho - powiedziała mi kobieta krótko po trzydziestce. Ale nie chodziło jej bynajmniej o mięśniaka. Chcę mężczyzny silnego przede wszystkim psychicznie.Potrzebuję silnego ramienia
na którym mogę się wesprzeć. Takich mi brakuje najbardziej - wyjaśniła. Macho niestety często się kojarzy z mięśniami, a nie z charakterem.


To jacy mamy być?

Czy jak bije to znaczy że kocha?
 • awatar anita2: umytego macho poproszę ;),ma być zadbany a nie okupywać łazienkę, ma się mnie pytać, czy może użyć mojego kremu, a nie mieć lepsze kremy ode mnie, i ma, się czesać a nie układać fryzurę ...i ubierać, a nie myśleć co na siebie włożyć ;)
 • awatar Męka Kocha Towarzystwo: jak masz cos do kobiet, to badz z facetem. z nim sie dogadasz w kazdej kwestii, z nim pojdziesz na ryby, znim wypijesz piwo czy zjesz fast fooda, nie bedzie ciebie gorszyc jego otwartosc w sprawach seksu, bo to swoj ziomal a nie ktos nizszy czy podczlowiek. btw, osobiscie wole umiesnionych facetow, a nie wychudzonych i odessnaych z wieku, poniewaz w obecnym kulcie mlodosci czuje sie jak pedofil. aw, co to znaczy "czy jak bije, to znaczy ze kocha?" o co ci chodzilo? :/
 • awatar Nortus & Potworna spółka: nie mam nic do kobiet. przeczytaj i zrozum tekst. wczoraj był dzień chłopaka i artykuł jest na ten temat. spotkałem się z sytuacją, dość częstą w PL gdy sąsiedzi wzywają polije bo mają dość słuchania krzyków katowanej kobiety a gdy policja przychodzi to ona broni chłopa (nie koniecznie męża),"że on jest dobry no a jak uderzy to znaczy że mnie kocha". Czy tak ma wyglądać miłość? Nie rozumiem takich kobiet i facetów tez, niech się zmierzy z równym sobie fizycznie.
Pokaż wszystkie (4) ›