Wpisy użytkownika Nortus & Potworna spółka z dnia 18 czerwca 2008

Liczba wpisów: 12

nortus
 
W niedzielę byłem na krótkim kursie chodzenia z kijkami, czyli nordic walking. A dzisiaj po raz pierwszy byłem na spacerku. Łaziłem z kijkami po lasku przez 50 minut i było bardzo fajnie. Co prawda jeszcze trochę nieporęcznie, mam problem z lewą ręką i kijkiem - cóż, jestem wybitnie praworęczny. Ale wszystko jest do opanowania. A to wcale nie jest takie proste chodzenie z kijkami. Dobrze że poszedłem na to szkolonko, bo nie sztuka tylko machać kijami. Wszystko jednak trzeba wiedzieć jak robić prawidłowo. Ale jest fajnie i będę łaził dalej. A że chodzę po lesie codziennie około godzinki przed południem to teraz będę z kijkami łaził.
 

nortus
 
No i mamy z głowy euromistrzostwa. Chcieliśmy jak najlepiej a wyszło - jak zawsze. Ciekawe że tak jest zawsze i ze wszystkim, począwszy od Edwarda Gierka - czy ktoś jeszcze pamięta kto to był?
Podobno ta jedna bramka kosztowała nas 11 milionów złotych - to może chłopaki się teraz złożą i oddadzą tą kasę? Bo wstydu nie da się odrobić. Ale jest jeszcze szansa że nie weźmiemy udziały w EURO 2010 - bo może zmądrzeją i nam odbiorą organizację. Przecież przez nas cudowny, qurewski charakter wszystko spiepszymy. Jak tak patrzę na to co się w Polsce wyprawia to tego nie rozumiem. Są sprawy w których nie powinno być podziałów na partie. Mam na myśli politykę zagraniczną i obronną, służbę zdrowia, sprawiedliwość i siły policyjne oraz SPORT. Ale nie u nas najważniejsze że moje nazwisko ma być pod ustawą a jak nie moje to niech szlag trafi wszystko. I nie ważne kto obecnie rządzi - tak jest od 20 lat. Albo ja albo wszystko zniszczę. Co za qurewski charakter narodowy.
 

nortus
 
Bardzo małe i słabe stateczki przewożące większe ładunki po morzach.
 

nortus
 
Wspomnienia z wakacji spędzonych w Egipcie, w Hurghadzie. Byliśmy w fajnym hotelu Golden Five ***** . Hotel wysokiej klasy, według egipskich standardów posiada *****, według europejskich spokojnie ****. Jets to kompleks 5 hoteli. To był bardoz miły czas i dodatkowo w bardzo miłym i kochanym towarzystwie.
 

nortus
 
Nortus & Potworna spółka: Ciekawe czy ktoś pozna co to za miasto?
 

nortus
 
Nortus & Potworna spółka: Dodam jeszcze, że wczasie wyborów kilka lat temu kandydat na prezydenta miasta (który niestety wygrał te wybory) nazwał to miasto "wiochą z tramwajami".
 

nortus
 
Nortus & Potworna spółka: Fajną fotkę właśnie znalazłem. Przyjżyj się dokładnie szybie.
 

nortus
 
Vitas (ros. Витас), ur. 19 lutego 1979 roku w Dyneburgu na Łotwie - rosyjski piosenkarz, kompozytor, autor tekstów, aktor i projektant mody. Jego prawdziwe nazwisko to Witalij Władasowicz Graczew (ros. Виталий Владасович Грачев). W Rosji po raz pierwszy pojawił się na scenie w grudniu 2000 roku i od razu zadziwił publiczność swym energicznym kontratenorem, którym wykonał swój pierwszy hit Opera

Utwory i teledyski Vitasa to unikalna mieszanka stylów i gatunków muzycznych - od popu, przez dance, ballady, klasyczną operę. Wykonuje także tradycyjne piosenki popularne znanych kompozytorów rosyjskich, w tym Aleksandry Pachmutowej.

patrz.pl/filmy/vitas-ave-maria

patrz.pl/filmy/niesamowity-sopran-meski
 

nortus
 
Słuchajcie, nasz blogowy kolega Andaj słusznie zauważył, że dzisiaj jest strasznie czarny dzień. Że też 59 lat temu świat się nie zawalił to po prostu straszne. Chcesz wiedzieć co się wydażyło wtedy zobacz sam = andaj.pinger.pl/
 

nortus
 
Może gdybyśmy wysłali taką drużynę to lepiej byś wypadli? śmieszne dla mnie jest takie pocieczhanie na siłę, że francuzi wypadli gorzej. To ich sprawa, my wypadliśmy cieniutko - czyli normalnie, jak zwykle.